Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

hatibulut bişi sorcam, aşağıda ki evlilik takvimini nasıl yaptın bana da linkini atar mıısn

hatibulut bişi sorcam, aşağıda ki evlilik takvimini nasıl yaptın bana da linkini atar mıısn

Daisypath - Anniversary ticker scene selection tatlım buraya giriyorsun istediğin çizelgeyi seçiyorsun herşeyi tamamladıktan sonra burada profiline gir hakkımda kısmına çizelge diye bir şey var yanında kalem işareti var ona tıklayıp yapıştırıyosun oluyo ama ben çok uğraştım yapamazsan beğendiklerini söyle tarihini ve notunu söyle sana yapıp yollim

saol canım hoş geldin sende nasıl oldun tatlım daha iyi misin :26:
hiöç üzme kendini canım hemen istediğin gibi hamile kalabildin bunu biliyosun rabbim bi dahakine sağlıkla kucagına vericek inş.bence doktorun bekle demez heralde çünkü kendisi düşmüştü bişey kalmamıştı
hayırlı haberlerle gelirsin inş. canım
Benide eklermisiniz bat tarihim 5 Ekim,eğer kırmızıyı görmezsem 9 ekim evlilik yıldönümümüz eşime en güzel hediye olur inşaallah :)
hoş geldin canım inş. dediğin gibi hediyeni verirsin
sende hoş geldin canım insan bi kere heycan yaptıktan sonra anlıyo gerçekten ne kadar istediğini hayırlısı olsun canım inş. bir an önce gelirler minikler
26 günde bir adet oluyosan canım 26-14 = 12 yani adetin başladıgı günden itibaren 12. gün yumurtluyosun öle hesapla canım
aynen canım bende öle valla sinir oluyodum hemde ne çok üşütüyom ben diye meğerse yumoşlarmış
çok güzel olur ya bende istiyorum öle bişey şu çiftçizgiyi bi görebilse

bence kesin hamilesin canım o günden düne koyulaşır hemen kan testi yaptır tatlım

HAMİŞ ADAYI MÜJDELİ HABER GÜNÜ SONUÇ
desperate201 Ekim

plstgc

1 ekim
41zeynep1 ekim
bugungunlerdenaralık1 Ekim
has_241 ekim

hatibulut

1 ekim

Mucize_GE_

1 ekim
pikoloman2 ekim
çicek speti2 ekim
shummir3 ekim
sengelen4 Ekim
iremneva5 ekim
cool19835 Ekim
deliiasena_6 ekim
nevalee7 ekim
geridonusumkutusu7 ekim
taydin9 ekim
ruba8310 ekim
SaskınAnne10 Ekim
nrkny12 ekim
zeynelim13 ekim
burchean14 Ekim
hully22 Ekim
zencefiil23 Eylül
özlemk18 Eylül
swethoney5 ekim
fizyo5 ekim
nisanbu5 ekim
kevok0812 ekim
[tr][/QUOTE]

[/QUOTE]

he işte listede adımı görünce bile heyecan yaptım ben bu panikle accık zor hamiş olurum... nasıl bi insana dönüştüm ben yaa

[/QUOTE]

merhaba daha öncede yazmıştım ama heralde gözden kaçırdınız.benide eklermisiniz bat 13 ekim

neyy :122: :122: çok alem bu erkekler.

bizim ilk ay denememizde olmayınca benim eşimde hemen "kısırmıyım acaba" diye düşünmüş, çok sonra söyledi :82:

neyseki yapılan tahlillerde öyle birşey yokmuş:132:

Son düzenleme:

HAMİŞ ADAYI MÜJDELİ HABER GÜNÜ SONUÇ
desperate201 Ekim

plstgc

1 ekim
41zeynep1 ekim
bugungunlerdenaralık1 Ekim
has_241 ekim

hatibulut

1 ekim

Mucize_GE_

1 ekim
pikoloman2 ekim
çicek speti2 ekim
shummir3 ekim
sengelen4 Ekim
iremneva5 ekim
cool19835 Ekim
deliiasena_6 ekim
nevalee7 ekim
geridonusumkutusu7 ekim
taydin9 ekim
ruba8310 ekim
SaskınAnne10 Ekim
nrkny12 ekim
zeynelim13 ekim
burchean14 Ekim
hully22 Ekim
zencefiil23 Eylül
özlemk18 Eylül
swethoney5 ekim
fizyo5 ekim
nisanbu5 ekim
kevok0812 ekim
karanfilll13 ekim
tanemC6 ekim
[tr][/QUOTE]

ALLAHIM sen benim ve burada olan olmayan nerde evlat hasreti çeken varsa bizim sesimizi duyy
ekim ayı biizm ayımız olsun ahhhh bende yazabilsem şuraya topiğim gelio die :)

iyi pazarlarrrr,
20 eylülde adetim.her zaman 10 gün evvel göğüslerim şişer ağrılarım olurdu,şişmedim bu sefer,hiç çalışmada yapmadım zaten.
güzel haberlerinizi bekliyorum.bu ay benden geçti

canım üzülme herşeyin hayırlısı biliyorsun.pko varmı sende?? biraz daha fazla gayret göstermeli ve daha çok dua etmelisin biliyorsun dimi canım benim allah ol derse olur bunu unutma.
canm c.tesi gitim doktora adet sokturucu verdi öncelikle :44: pko hastalıgı varms bende kesın olarak :2: ama doktor tedavısı var korkma dedı evet rabbım ol derse olur bılıorum kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…