Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

Adet günlerim hiç aksamaz evelallah..Yapışkan sıvıdan yumurtladığımı anlıyorum..Ve bu sitenin ovulasyon tarihi yazan bir testi var o günleri hiç sekmedi..

adetlerin düzenliymş o zamn yumurtlama zamanın geldiğinde gün aşırı hatta tam o günü farkettiğin zamana denk getirebilirsin canım doktora gittin mi acaba canım

kedi için de bencede eşini dinle canım bebişten sonra alırsın çünkü hamilelikte zor olabilir ilgilenemiyebilrisn

Gitmezmiyim ..hormon testlerim ,rahim filmim,yumurtlamam hepsi normal eşim içinde 2 farklı zamanda sperm testi yapıldı onda da problem yok..Rahim filminden sonraki ilk ayım..

yazma şuan yıne gittilerrr:))) kafayı yedi benım hormonlar

Gitmezmiyim ..hormon testlerim ,rahim filmim,yumurtlamam hepsi normal eşim içinde 2 farklı zamanda sperm testi yapıldı onda da problem yok..Rahim filminden sonraki ilk ayım..
anladım canım sebepsiz herşeyiniz normlmiş ama bak dediğin gibi çok kafana takmışsın çok isteyince de olmuyo sende düşünmemeye çalış rahatla biraz hem rahim filminden sonra 3 ay içinde oluyo diyolar inşallah sabrın sonu selamettir hayırlısı ile alırsın bebeğini
yazma şuan yıne gittilerrr:))) kafayı yedi benım hormonlar
canım sen istersen randevu al muyene ol normal değil çünkü kaç gündür gelip gidiyolar

Eee napim bebek istiyorum hayırlısıyla...Eşimde ben de deli gibi istioruz..Belli bir süre geçince de istekler değişik duygulara bırakıyor sanırım..Olucak buna inanıyorum ..:))

evet en kısa zamanda gidicemmmm cnm

Eee napim bebek istiyorum hayırlısıyla...Eşimde ben de deli gibi istioruz..Belli bir süre geçince de istekler değişik duygulara bırakıyor sanırım..Olucak buna inanıyorum ..:))

öle canım bende az bi zaman olmasına ragmen o kadar çk istiyorum ki bazen korkuyorum ya olmazsa diye ama düşündükçe insan kötü oluyo bende inanaıyorum zamanı gelince olucak inş.

canım bak senin kaçıncı ayın bilmiyorum ama benim 2.ci ayım yeni evliyim zaten.bebeği hemen düşünmüyorduk çünkü borçlarım vardı.sonra adetim düzensiz olmaya başlaynca doktora gittim.alttan muayene etti ve kistim olduğunu öğrendim.hemen çocuk düşünün dediler.ilk ayı bitirdim olmadı..2.ayımdayım ama çok fazla endişe etmiyorum..kistim daha önemli benim için çünkü sağlık gibisi yok.sende sakin ol ama dışından değil içinden yap bunu.bu ay sakince yapcam de.yoksa rahim yumurtalık çok etkileniyo haberin olsun

Evet arkadaşlar bende 1,5 yıldır istiyorum.Bu ayı geçiyorum artık.çünkü yumurtlama dönemlerim mide bulantılarım yüzünden boş geçti.Artık ekime bakacaz.

Evet arkadaşlar bende 1,5 yıldır istiyorum.Bu ayı geçiyorum artık.çünkü yumurtlama dönemlerim mide bulantılarım yüzünden boş geçti.Artık ekime bakacaz.

canım bak mide bulantısı için ibrahim saraçoğlunun süper bir fikri var kopyalıyorum... Kurutulmuş bir tatlı kaşığı kekik ağza alınır. Birkaç yudum suyla çiğnemeden yutulur. birebirmiş bulantıya

biliyorum canım bu ay daha iyiyim çok şükür
olsun canım herşeyde bi hayır vardır ekimde olur inşallah

teşekür ederim kekiği deneyecem.salgın vamış galiba ona yakalandım.ama çok üzüldümm
tamda yumurtlamaya denk geldi. o sümüksü sıvı varya,onu görünce çok üzüldüm.vardır bunda da bi hayır.
her şeyim normal çıkmıştı.
umarım hepimiz için güzel şeyler olur

sıkıntı etmeee.sanki bütün kadınlar o dönemdemi hamile kalıyo dimi

hatibulut,teşekür ederim cevapların için.biraz moral bulurum diye geldim siteye.burda herkes birbirine destek oluyo.
gerçi ben nerden nasıl yazacağımı bile yeni keşfettim,işte olduğum içinde arada kayboluyorum.
adet bittikden 2 gün sonrası ilişki bir işe yararsa diye bir umut bekleyecem.

aynen bende her ay aynı belirtileri yaşıyorum hatta eylül ayında o kadar çok belirti yaşadım ki artık kesin dedim ve 2 gün erkekn adet görerek büyük bir hüsranla o günü mide spazmı geçirerek hastanede yaşadım

Haklısın.Bende çok belirti yaşadım hemde hepsini sonuç çok kötü oluyor.akışına bırakmaya karar verdim.

bnede işyerinden yazıyorum.tabiki destek olacağız.ama şunu unutma beterin beteri var.bende kist var sol yumurtalığım tamamen bitik durumda tek yumurtalığa bakıyo herşey.denemede 2.ayım yinede sıkıntı etmiyorum.sen 2 günde bir ilişkiye girsende olur 3 günde bir girsende olur.onun belli bir zamanı olmaz.unutma allah ol derse olur

merhaba arkadaşlar,
geçen ay 4ünde adet olmuştum en son. son aylarda adet günlerim değişti. hep bir hafta filan ileri atıyor. karnım ağrıyor ve hala adet olmadım.. bu aralar olmam lazım ama daha olmadım.

acaba diyorum, olabilir mi :)

ümitlenmek istemiyorum ama bebek düşündüğümüz zaman mensturasyon evrem uzadı. çok ters oldu..

karnım ağrıyor ama olabilir mi?

ikiside olabilir canım dediğin gibi çok düşününce gecikme yaşanabiliyo gnün geçtiyse test yapabilirsin canım içini rahatlatır
hayırlı haberler verirsin inş. canım

kızlar tebrıkleını ıleten ve guzel dıleklerı ııçn btun arkadaslarıma çok teskkr ederım bnden dua etmemı ısteyenler var tabıkı sewe sewe..hepınızı ok sewıorum ınanın bana bu sıte bna huzur werıor..en kısa zamanda ınsallah sızleerde anne adayı olrsunuz stres yapmayın sadee dıorum o kadar gerısı bakın ben 7 aydır ugrasıorm ay gogslerım sıstı mıdem bulanıo uykm war aaba hamılemıyım e psıkolojk olarak gunumn geçtıgı aylar oldu bu ay ne yumurtlama gunume dıkkt ettım ne ılıskıdn sonra baçaklarımı dıktım gunum geçmeden test yapmak ıstemedım uzulmmk ıçın çnku hastalanırtım dıe dusunuodum ama dun sabah hamıle oldugumu ogrendım ve hemen sızlerle paylastım..benı dınleın ve stres yapmayın kafanızı bu tur sorularla mesgul etmeyın akısına bırakın herseyı bılıosunuz kı allahın dedıgı oluo..sızlerı sewıorum kızlr en kısa zamnda ıyı haberlerınızı alırım ınsallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…