Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

Tüh gitti yarım kilo bal ha , neyse yemeyim bari düzenli benimki...

ogıbı de olmadı olmadı hamişmiş megerse

sen hala test yapmadın canm ben olsam çatlardım valla

canım eczane yakınımda yok arabayla gitmem lazım eşim olmadan da çıkıp gidemıyorum dolmuşta yok eşimde inat etti almıyo test bana çok zor durummlardayımm test almayı çok istiyorumm ....nasıl alacam bilemıyorum..

netten al istersen canım ama eşin neden almıyo canım biraz daha geçsin diye mi beklliyo acaba

merhaba bende bu ay çörekotu bal tarçın kürü yapıyorum.10.günüm olucak bugün.karışımı yediğimden beri hep akıntımoluyo.yumurtlamama daha 10 gün var normalde. bu normalmi acaba?

inş. bu ay gelır bebısın cnmm
inşallah canım ya hepimize nasip etsin allah
inattan almıyooo inattannnnn:) bakıyım bugun olmadı yarın kandıracam onu alacam test:)
aldır canım valla meraklandık bizde
merhaba bende bu ay çörekotu bal tarçın kürü yapıyorum.10.günüm olucak bugün.karışımı yediğimden beri hep akıntımoluyo.yumurtlamama daha 10 gün var normalde. bu normalmi acaba?
valla hiç bilgim yok canım akıntı olur mu olmaz mı diye ama bu kürü yapanlarda erken yumurtlama falan olabiliyomuş öle bişey olabilir

buarada bir kaç topikten birşey duydum pko hastaları ovu testınde yanlıs gosterıomusss acaba dogrumu ama gectımız c.tesi doktora sordum ii yapmısın dedı c.tesiye kadar bekleyıp gene gıdıcem doktora :26: bu sefer muane ıcın gecen c.tesi kan testı verdım (-) cıktı doktor genede gunun gecmedıgı ıcın altan muane etmedı bekle dedı :18:

testi yaparsam inşş yazarım mutlaka sonucu..:)) (

bilmiyorum ki canım ama doktorun tavsiye etti sana onları öle olsa sölerdi bence sen devam et onlara nasıl koyulaşma oldu mu
gebelik testi mi yaptırdın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…