Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

günaydın kızlarrrrrrr nasılsınız..ben cumartesi günü ekim ayı çalışmalarına başladım.ama eşim izin vermiyo artık bacaklar havaya yapmama..serbest bırak kendini rahat ol diyo.nasipse olur dert etme diyo.hemen ayağa kaldırıp banyo yap diyo.bnde hak verdim biraz açıkçası.bu ay rahat olcam.birde böyle deneyelim bakalm.ama soğan suyu kürü kocamı öldürdü her sabah kokudan bayılıyo garibim

onun çok yararını gören olmuş canım ama yumurtlama normal olanlarda kist oluşumuna sebep olabiliyomuş bende bir gün yedim bıraktım

kız bunu keşke dün görseymişim, ben hazırladım bugün yedim bile bi kaşık yaparmı kist yaw..

Valla o kadar bal harcadım bende biraz yiyim diye düşünüyorum, allah günah yazmasında tadı değil ama görüntüsü pek bi garip oluyomuş onunda

canım bende kist olmasına rağmen yedim 1,5 ay.halada yiyorum.sanmıyorum ama sen bilirsin

merhaba
bizde 4 senedir bebek istiyoruz
bende herhangi bir kist problemi olmadığı halde bal tarçın çörek otu karışımı bende kist yaptı
adet öncesi 3 gün kahverengi lekelenmelerim olmaya başladı
kullanmadan önce yoktu
bizde eşimin sperm değerleri düşük o yüzden bebek sahibi olamıyoruz
bizde inşallah ekim ayında aşılama deneyeceğiz..
bugün yarında adet olmam gerek...

canm kistimde artş eksilme varmı bilmiyorum kasımda kontrole gitcem.çörekotunun tadı bi garip öldüm yiyene kadar.çiğneyerek yeniyo biliyosun dimi

dövülmesi gerekiyomuş ama havan dibek tarzı bi aparatım olmayınca çiğniyom bende , ben tadına takılmadım severimde görüntü daha çok etkiledi

allah allah.ben yemeyi bıraksam mı acaba bilemedim ya..bende çikolata kisti var birazda büyük.ama peygamberimiz çörekotu ölümden başka şeye şifadır diyor.bnde o niyetle yedim büyüdüğünü sanmıyorum çünkü ağrılarım azaldı ilişki sırasında da ağrı çekmiyorum artık.başkasında büyüme yada olmayana kist olma durumu olabilir ama bende sanırım küçülme oldu öyle umut ediyorum

dövülmesi gerekiyomuş ama havan dibek tarzı bi aparatım olmayınca çiğniyom bende , ben tadına takılmadım severimde görüntü daha çok etkiledi

havan vardı bilseydim döverdim direk çiğnedim uzun sürede yedim o yüzden şu an yaptğm soğan suyu kürü bal gibi geliyo

Ula korkutmayın beni bende bişey yok çıkar mı acaba şimdi :18::44::44::44:

selammm kızlarrr

nasıl gidir bakalım bende durumlar aynı c.tesi dr randevum var bakalım ne diycek

inşallah canım
herşeyden haberder et bizi canım ben meraklanırım bak
hayırlı haberlerle gel canım her seferinde

hadi bakalım ilk çalışmalar senden oldu benim daha çalışmalara çok var
adamcagız napsın benimki de öle bu ay ne kürü ögrendin yine diyo:18:
en iyisini yaparsın canım insanlar takmadıkları önemsemedikleri ay hamiile kalıyo bi becerebilisek stressiz geçirmeyi

kız bunu keşke dün görseymişim, ben hazırladım bugün yedim bile bi kaşık yaparmı kist yaw..

yumurtaların zamanında iyi büyüyüp çatlıyosa yapabilir canım çünkü bu kür yumurtaları büyütüyo normal yumurta fazla büyüynce çatlıyamayıp kist oluşşumuna sebep oluyo canım ama bi kereden bişey olmaz bende bi kere yedim bıraktım

Arkadaşlar merhaba;

2 yıllık evliyim son 1 senedir de bebeğimiz olsun diye uğraşıyoruz..Henüz ses seda yok..Bizimde bütün kontrollerimiz yapıldı hepsi temiz Allah'a şükür..Geçen Haziran ayında o tespih duasını yaptım ve kıbleye doğru astım..2 tane dede ye gitmiştim onların tespihleride kıblede başucumda...Yazılan çizilen söylenen ne varsa yapmaya çalışıyorum..Bu arada kurşun bile döktürdüm..Reiki bile yapıyorum..Şuan için Allah bize nasip etmiyor tabi bu ay ne olur bilmiyorum..Allah'ım hayırlısını versin inş.moralimi bozmuyorum artık..İnş. benimde sağlıklı bir bebeğim olucak..Buna inanıyorum..Bu arada hayvanları çok seviyorum eşimde çok seviyor..Bu arada ben kedi almak istiyorum eşim bebeğimiz olsun sonra alalım diyor..Siz ne dersiniz...

sende bi problem yokmuş anladıgım kadarıyla o yüzden sende yapmıştır benimde doktorum yumurtalıklar iyi değince korktum bıraktım
batın ne zaman canım

kiste sogan kürü daha iyi diye biliyorum ben canım içini temizlediği için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…