Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
D4BF734E-6830-4931-BC9A-927E3FD09A35.jpeg Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara canımcım testin son hali

Kizlar bendeki akıntı durdu resmen iki gundur akinti yok.yani normalde akintisi olan bi insanim.yumurtlamadan sonra sarimsi akintim olmustu yogun bi sekilde.iki gündür kupkuruyum.bat 6 kaldi.boyle bi durum yasayan var mi

Anl
Aynen canım valla doktor söyledi eğer doktor böyle bişey söylemeseydi bende 15 Ekim’de olcaktım 28 gün üzerinden ama geç yumurtladım sayılıyo bide akıntıyı ağrıyı 16. Gün gördüm onun üzerinde hesaplayınca 7 gün var işte
Anldim cnm 6 gun diorum o zmn bende

Kizlar bendeki akıntı durdu resmen ii gundur akinti yok.yani normalde akintisi olan bi insanim.yumurtlamadan sonra sarimsi akintim olmustu yogun bi sekilde.iki gündür kupkuruyum.bat 6 kaldi.boyle bi durum yasayan var mi
Canım bende de ayni durumvar yumurtlama donemi bittikten sonra akıntım bitti yumurtlamadan sonra 5.gun sarı akıntım oldu sadece cok az bi gun bitti su an bende kuruyum bnmde 6 gun var bata

Canım bende de ayni durumvar yumurtlama donemi bittikten sonra akıntım bitti yumurtlamadan sonra 5.gun sarı akıntım oldu sadece cok az bi gun bitti su an bende kuruyum bnmde 6 gun var bata
Ay hadi insallah birlikte alalim guzel haberleri canim artik kapatmak istiyorum milletin agzini.uc aydir korunmuyoruz 15 aylık evliyim simdiden bana bunu yapanlar cocugum olmazsa ne de derller acaba ypruldum inan ki.herkese laf yetistirmekten.daha dun kayinvalidemle tartıştım.ben.bi sene korunmusum da ondan olmuyormus.sanki d.k hapi kullanmisim gibi tepki veriyordu bem de acik açık konustum.ne yaptigimi ne ettigimi yeter artik dedim biraz Allah inancinix olsun o verirse olur vermezse yapacak bisey yok.ama goruyorum ki Allah korusun olmasa eger en once sen konusacakmissin.benim annem yok 22 yasinda kaybettim annemi.ustune senesi gecmeden de babami.kayinvalidem annem olur sandim ama yanindan bile gecemez tirnagi bile olamaz hicbir sey demiyorum Rabbim oyle büyük ki ben herseyi herkesi ona havale ettim.az aglatmadilar beni ne yetim bildiler ne öksüz:KK61:cok sukur kocam iyi Allah ondan.razi olsun her zaman yanimda :KK74:duygu yogunlugu yasiyorum bu arada.insallah psikolohik degildir:KK64:

Ay hadi insallah birlikte alalim guzel haberleri canim artik kapatmak istiyorum milletin agzini.uc aydir korunmuyoruz 15 aylık evliyim simdiden bana bunu yapanlar cocugum olmazsa ne de derller acaba ypruldum inan ki.herkese laf yetistirmekten.daha dun kayinvalidemle tartıştım.ben.bi sene korunmusum da ondan olmuyormus.sanki d.k hapi kullanmisim gibi tepki veriyordu bem de acik açık konustum.ne yaptigimi ne ettigimi yeter artik dedim biraz Allah inancinix olsun o verirse olur vermezse yapacak bisey yok.ama goruyorum ki Allah korusun olmasa eger en once sen konusacakmissin.benim annem yok 22 yasinda kaybettim annemi.ustune senesi gecmeden de babami.kayinvalidem annem olur sandim ama yanindan bile gecemez tirnagi bile olamaz hicbir sey demiyorum Rabbim oyle büyük ki ben herseyi herkesi ona havale ettim.az aglatmadilar beni ne yetim bildiler ne öksüz:KK61:cok sukur kocam iyi Allah ondan.razi olsun her zaman yanimda :KK74:duygu yogunlugu yasiyorum bu arada.insallah psikolohik degildir:KK64:
Kimse anlamaz kuzum insanlar cok bencil herkes birsey konuşuyor bosver Hersey Allah tan inanç meselesi bunun bilincinde olmak lazim .ins psikolojik degildir cnm beraber mujdeli haberi aliriz ins

Takmamak lazım çevreyi canm her ne kadar öyle desem de bende takıyorum ama millet hep konuşur maalesef. insAllah kayınvaliden de anlayışlı olur bundan sonra. güzel haberini de alırız da kimse bisey diyemez artık insAllah canm.
Bende ameliyatı çocuk için demedim kimseye millet arkamdan konusuyo çocuk için olmuştur da duyurmamaya çalışıyo felan diye hiç umrumda değil valla, çünkü evet duyurmamak için kimseye demedim desem de konuscaklar sonuçta arkamdan :KK70:

Doktorda ilişkide yasak koymadı canım ama sürekli ilişkiye girmek oluşan embriyoya zarar vermezmi? Dinleniyorum kuzum ağrım oluyo hafiften uzanıyorum
Valla cnm sık ilişki derkn yani 1 gğn yapın birg0n yapmayın embiryoya zarar verdiğini dutiymamaşm hiç ama düşük tehlikesi varsa bşey diyemem ona cnm

kızlar 8gün önceden regl oldum ya şaka gibi.Bugün doktora sonuçları götürcez neyin nesi bu şimdi anlamadım. Evlenene kadar benim adetlerim gün sekmezdi. Ama evleneli 6 ay oldu 3ü hep erken en fazla 5gün erken olmuştum 8e çıktı anlamıyorum neden?

Aslında en güzeli kuzum sabırlı olmak güzel bişey sabrın sonu selamettir inşallah :) ben bugün doktordan beri gülüyorum valla Allahım yüzümüzü kara çıkarmasın o regl ağrıları hafifledi şimdi batma var sol kasıkta hem çok tatlı bişey hemde bazen canımı yakıyo inşallah bebişim benimledir
İnşallah canımmm, fasulye oluşmuşturr:)

X