Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet düzenlidir ama geçen ay işte 10. gün pik halini gördüm ilk yaptığımda dolayısı ile önceki günleri değerlendirememiştim
o yüzden şimdi pikten önceki günleri kaçırmak istemiyorum

Bu ay daha erken başka teste kaçırmazsın inşAllah canım

Evet yazdım bende regl de olunca test sipariş ettim hatta inşAllah yarın gelir c.tesi eşim evde oluyor. Bana 3. gün başla dedi rahim küçüklüğü var ve ilaç kullandığım için olsa gerek.
Saat besten once siparis verdiysen yarin sabah gelir oglenden once aynen canim sen iki gun sonra basla ve hergun ayni saatte yap.oglen 12 ile 16 arasi en yuksek oldugu saatlermis Lh hormonunun ve testten en az bir saat once sivi almamaya dikkat et ki seyrelmesin.

Saat besten once siparis verdiysen yarin sabah gelir oglenden once aynen canim sen iki gun sonra basla ve hergun ayni saatte yap.oglen 12 ile 16 arasi en yuksek oldugu saatlermis Lh hormonunun ve testten en az bir saat once sivi almamaya dikkat et ki seyrelmesin.

Evet canım 5ten önceydi bakalım artık. P.tesi yada salı günü de hsg çektirmeye giderim artık

Bnmde hep akıntı takibinden sonra 14 gun sonra geliyordu o zmn bnm adete 6 gun var
Aynen canım valla doktor söyledi eğer doktor böyle bişey söylemeseydi bende 15 Ekim’de olcaktım 28 gün üzerinden ama geç yumurtladım sayılıyo bide akıntıyı ağrıyı 16. Gün gördüm onun üzerinde hesaplayınca 7 gün var işte

X