Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebeğim sıfır çıkması normal çünkü erken yaptırdın ve idrarda da 8. Gün çıkması bi mucize erken yumurtlamış olup hemen tutunması lazım ki idrarda çıksın kuzucum ama tabi bu ümitlendirmek değil içimden geleni söylüyorum kuzum yinede hayırlısı olsun adet olursan da üzülme ilk ayınızdı zaten rabbim hayırlısını versin ama ben bu ultrason fotoğrafında çatlamamış yumurta göremedim kuzum o doktorun işaretlediği yer yumurtamı ?
Canım valla ilk doktor ona çatlamamış yumurta dedi ama diğer doktor hiç öyle bişey demedi. Ben bir hafta önce yumurtalarımı iki tarafta da Minnoş Minnoş görmüştüm halbuki yok canım üzülmem demek zamanı var rabbimin benim görmediğim bir planı var demek ki hüzünlenirim sadece :)

Canım valla ilk doktor ona çatlamamış yumurta dedi ama diğer doktor hiç öyle bişey demedi. Ben bir hafta önce yumurtalarımı iki tarafta da Minnoş Minnoş görmüştüm halbuki yok canım üzülmem demek zamanı var rabbimin benim görmediğim bir planı var demek ki hüzünlenirim sadece :)
Bence çatlamıştır kuzum o doktor zaten pek ilgilenmedi seninle unut onu artık ikinci doktora güven bence tatlım :)hadi bakalım gün gün haber ver durumunla ilgili merak ediyorum seni:)

21. günde yaptırdım. Yumurtlama tarihim 5inde olması gerekirken erken oldu ;ama şu an ara ara kasık sancım ve akıntım var.
Hmm anladım canım eğer erken yumurtladıysan bu değer yumurtanın çatlamadığına işaret ama ağrım ve akıntım var diyosun şu anda da yumurtluyor olabilirsin

Canım benim reglim Pazar gecesi bende hissediyorum
Hmm anladım canım hayırlısı neyse o olsun hakkımızda ben rahatsız olduğum için 1 sene boyunca denedik ama tutmadı zaten yumurtlamıyodum bende hep ilaçla adet gördüm ama Rabbim çok büyük herşey yoluna giriyo çok şükür ki sen en azından regl olabiliyorsun kendiliğinden o yüzden şansın daha Yüksek

kızlar bişey sormam lazım bugün reglimin son günü diye kabul ediyorum 7. gün ama sabahtan beri 1-2 damla k.renk geldi bitti sayıyorum
ben geçen ay 10. gün pik görmüştüm
şimdi yarından itibaren yapmalı mıyım ovu. testlerini?
yoksa bu akşamdan mı başlasam?

Hmm anladım canım eğer erken yumurtladıysan bu değer yumurtanın çatlamadığına işaret ama ağrım ve akıntım var diyosun şu anda da yumurtluyor olabilirsin
eve gidince ovu testi yapıyım. yarın da doktor ne diyecek bakalım. modum düştü valla.

Bence bi test yap istersen yine zorlamıyım kuzum seni ama negatif falan çıkarsa üzülmek YÖK çünkü zamanın var bende yaptım ama üzülmedim çünkü zaman var daha
yok üzülmem de, yapmam belki canım, biraz da o umutla geçsin, tadını çıkarayım. Daha çok etkilendiğim boyutta değilim. O düzeye gelmedim daha, soğukkanlılığımı korumaya çalışıyorum, içime atıyorum belki de:)

kızlar bişey sormam lazım bugün reglimin son günü diye kabul ediyorum 7. gün ama sabahtan beri 1-2 damla k.renk geldi bitti sayıyorum
ben geçen ay 10. gün pik görmüştüm
şimdi yarından itibaren yapmalı mıyım ovu. testlerini?
yoksa bu akşamdan mı başlasam?

Adet düzenliyse bittikten sonra 5. gün, düzensizlik yada pko varsa adet bittikten sonra 3. gün yapılması gerekiyor diye biliyorum canım. Bende regl bittikten sonra 3. gün başlıycam.

X