Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben yaşamadım ama yaşayan çok var kırmızıya dönmediği sürece sıkıntı yok diyorlar ama yinede kafana takılmasın bi doktora sor istersen kuzum

cumartesi öğrendim hamileliğimi,yarın doktora gidecem,randevu aldım,aslında erken gitmeyi düşünmüyordum biraz daha ilerlesin istiyordum ama çok az olsa da içime kurt düştü..

Kurumus-Maskara kuzum öok erken başladın test yapmaya. bekle biraz üzme kendini. bugünkü testte bişey çıkmamış galiba. anlamıyorum madem yok neden dün çıktı silik çizgiler. stresli oluyor 9 gün önceden test yapmak. bekle kuzum insallah duacıyım sana.

Kızlar,yukarıdaki test 6 gün erkenden gösteren testlerden digeri ise dollar store yabi turkcesi bir milyoncudan aldım bu bir milyoncuyla 2 gebeligimi 7 gün kala ögrendim. Dün 3 tane çok çok silik görünce bu yukaridaki hayli hayli gosterir dedim ama baktım netten bazılarininki bir milyoncukinden cikiyor ama pahali olanda cikmasi daha zormuş. Bir milyoncu testi 1-2 saat sonra silik çıktı uyudum sivi almadan uyandım yine testi yaptım yine çok çok silik çıktı bir milyoncunun ki beta hcg 25 ama yine de çok hassas beta hcg 5 iken bile gösterir o pahali olansa hassasligi 12.5. İşte böyle

O zaman üzülmek yok yaşasın fakirlik

Aminnnnnnnnn kuzmmm benim Allahım soonuna kadar güzel geçirsn gebeliğini Duanda untma yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…