Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar iğne gününü saymazsak bugün 5.günüm. Yalnız ben ovülasyon testini de denemek istedim iğnenin 2. Günü çift oldu 3. Günü t çizgisi yoğun c silik oldu 4. Gün ikisi tekrar koyu göründü bugün henüz yapmadım bugün yine çift çizgi olursa ovülasyonda, çatlama hala olmadı mı diye tedirgin olmaya başlıcam galiba ovitrelle iğne yapıp ovülasyon testi yapan oldu mu

Arkadaş çift çizgi görmek istersen ovulasyon testi yap keyfin pozitif olur

Canım iğne sonrası ovülasyon yapmak çok mantıklı değil hcg yüklü olduğu için vücudumuz Lh testi de doğru sonuç vermiyor

Merhaba arkadaşlar
Benim de bu ay 3. Kez femara ve ovitrelle kullanışım. İnşallah bu ay güzel haberi alırız. Bu ay da olmazsa rahim filmi çekileceğim malesef
Kötü bişey değil tikaliysa tikaliydi açıldı derler için rahatlar daha bı umutla bekelrsin canim

Doğru sonuç vermiyor işte canım hormon bazlı iğne olduğundan pik gösteriyor bu yüzden 12 ve 36 saat diye degerlendiriliuor çatlama olup olmadığını da 21. Günü test verip ogrenebilirsin emin olamıyorsanız

Ben de denedim canım pozitif çıkıyor dün 6. Günümdü denedim hala pozitif iğnenin etkisinden dolayı öyle çıkıyor

İyiyim canım sen nasılsın? Göğüs şişkinliği ve ara ara batmalar devam hala. Bir dr süt beyazı akıntı neden olur ki bugün baya yoğun geldi. Kaşıntı yanma falan yok
Bende o etkiler azaldı baya canım 12. Gundeyim normal aslında benim içinde bende de oluyor o böyle akışkan değil damlamiyo ama peceteyle geliyo

Haydi inşallah diyelim o zaman sen progestan fitil kullaniyor musun bana bebek olursa korusun diye vermişti doktor ondan şüphelendim bende
Yok canım hiçbir şey kullanmıyorum duphaston kullanayım mı dedim hatta gerek yok rahim kalınlığı iyi demişti. Adetin 9. Günü 7,9 mm dedi rahim kalınlığına o yüzden desteğe gerek yok dedi içse miydim acaba duphaston ama özellikle sordum gerek yok dedi

Oh iyi iyi gerek görmemiş inşallah güzel sonuç alcaz bak kaçıncı gün oldu senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…