Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ne durumdasınız kaçıncı gündesiniz iğnenin sizdeki etkileri nasıl 😌 ben iğne gününü saymazsak 5. Gündeyim. Hala kasık batmalarım oluyor rahmimde ara ara kasılma oluyor ve gazım epey var 😅
Durumumuz aynı bende 5.ümdeyim şuan bende öyleyim sol kasık agrim var sızı şeklinde , ama iki yumurta oluşmuş biri fazla büyümüş kist demişti biri 20 mm di anlayamıyorum agriiyi kist mi yapıyo ki 😩ne zor dönemler Allah hepimizin yardımcısı olsun

Durumumuz aynı bende 5.ümdeyim şuan bende öyleyim sol kasık agrim var sızı şeklinde , ama iki yumurta oluşmuş biri fazla büyümüş kist demişti biri 20 mm di anlayamıyorum agriiyi kist mi yapıyo ki 😩ne zor dönemler Allah hepimizin yardımcısı olsun
Çatlatma iğnesi sonrası çatlamadı mı yumurta peki daha sonradan tekrar kontrole gittin mi canım? Belki kist dediği de çatlamıştır

Çatlatma iğnesi sonrası çatlamadı mı yumurta peki daha sonradan tekrar kontrole gittin mi canım? Belki kist dediği de çatlamıştır
Ay inşallah öyle olmuştur ,yok çağırmadi günün gecmesini bekle dedi sonra test yap , adet.olursan da 3. Gel dedi ,senin durumun nasıl

Benim adetin 10. Günü 16,5 mm di yumurtam 11. Gün ovitrelle vuruldum tahmini 18 mm olacaktır yumurta iğne vurulacağım zaman demişti doktorum. Aslında o kontrolde 14 mm bir yumurta daha varmış ama o baskılanmış dedi bilmiyorum o gelişti mi.

Söylediği saatlerde ilişki oldu şimdi gün aşırı oluyor. Salı günü progesteron baktır dedi onu baktırıcam. İğne gününü saymazsak 9. Günde progesteron baktırmış olacağım yani.
İğneden sonraki 14. Günde test yaparsın demişti o da 17 ekim oluyor.

Şu an ara ara kasık batması ve rahim kasılmalarım oluyor. Durumlar böyle canım

Benim adetin 10. Günü 16,5 mm di yumurtam 11. Gün ovitrelle vuruldum tahmini 18 mm olacaktır yumurta iğne vurulacağım zaman demişti doktorum. Aslında o kontrolde 14 mm bir yumurta daha varmış ama o baskılanmış dedi bilmiyorum o gelişti mi.

Söylediği saatlerde ilişki oldu şimdi gün aşırı oluyor. Salı günü progesteron baktır dedi onu baktırıcam. İğne gününü saymazsak 9. Günde progesteron baktırmış olacağım yani.
İğneden sonraki 14. Günde test yaparsın demişti o da 17 ekim oluyor.

Şu an ara ara kasık batması ve rahim kasılmalarım oluyor. Durumlar böyle canım
Aynı benimde öyle şişkinlik çok Var ve ağrı oluyo ağırlıklı sol tarafta , inşallah güzel haberler veriiriz birbirimize yaklaşık aynı zamanda bekliyoruz mutlu haberi 🥰 benimki çağirmadi çatlama kontrol u için

Kızlar benim ovitrelle iğne sonrası 11.günüm. Dün akşam test yaptım negatif. İlaç etkisi çabuk geçmiş. 3-4 gün sonra tekrarlamayı düşünüyorum. Pozitife dönme ihtimali var mı ? Bu tarz bir şey yaşadınız mı hiç?:KK43:

Kızlar benim ovitrelle iğne sonrası 11.günüm. Dün akşam test yaptım negatif. İlaç etkisi çabuk geçmiş. 3-4 gün sonra tekrarlamayı düşünüyorum. Pozitife dönme ihtimali var mı ? Bu tarz bir şey yaşadınız mı hiç?:KK43:
Bende biraz önce yaptım dayanamadım benimki de çizgi görünmüyor sanki bilemedim bende gün aşırı tekrarlayacagim bu arada benimde 11 günüm 😊 okuduguma göre sifirlandiktan sonra gebelik varsa yukseliyomus

IMG_20211009_173528_492~2.jpg

Sizce de sıfırlanmış gibi duruyor mu 🙄😂

Daha önce hiç test yapmadım 10. Güne kadar çift çizgi hiç görmedim o yüzden😂 şaşırdım 10.gün negatif görünce çünkü ilaç etkisi 12-13.gün anca geçiyor diyolar
Aynen yaaa ben de o yüzden bekledim pazartesi yapmayı düşünüyordum ama etkisi ha geçti ha geçecek diye bilemeyip çıldırmak istemediğimi farkettim bugünkü çizgiye göre 13 üne kadar tekrarlarim iki defa daha karantinam var çünkü bı hafta daha evdeyim 🥺

Daha önce hiç test yapmadım 10. Güne kadar çift çizgi hiç görmedim o yüzden😂 şaşırdım 10.gün negatif görünce çünkü ilaç etkisi 12-13.gün anca geçiyor diyolar
Yok canım geçen ay benim 11. Gün negatifti. Herkeste değişiyor bence 14. Güne kadar etkisi devam eden de var erken biten de

Eki Görüntüle 2930364

Sizce de sıfırlanmış gibi duruyor mu 🙄😂
Sıfırlanmamış canım daha çizgi görüyorum ben kendimden biliyorum😁 Benimde 13.güne kadar böyleydi biraz daha hayalisi belki ben gördüm ama siz göremeyebilirsiniz fotodan dolayı ama benim umudum yok tabi 13.güne olsa silik çıkardı hayalet çizgi değil yarın adet günüm bekliyorum olmayı😊 Sizde 13.günü tekrarlayın varsa silik olabilir koyulur 😊

Eklentiler

• 20211009_175916.jpg
    20211009_175916.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 55
Aynen yaaa ben de o yüzden bekledim pazartesi yapmayı düşünüyordum ama etkisi ha geçti ha geçecek diye bilemeyip çıldırmak istemediğimi farkettim bugünkü çizgiye göre 13 üne kadar tekrarlarim iki defa daha karantinam var çünkü bı hafta daha evdeyim 🥺
Salı sabah yapmayı düşünüyorum canım 14 sabahı oluyo

Sıfırlanmamış canım daha çizgi görüyorum ben kendimden biliyorum😁 Benimde 13.güne kadar böyleydi biraz daha hayalisi belki ben gördüm ama siz göremeyebilirsiniz fotodan dolayı ama benim umudum yok tabi 13.güne olsa silik çıkardı hayalet çizgi değil yarın adet günüm bekliyorum olmayı😊 Sizde 13.günü tekrarlayın varsa silik olabilir koyulur 😊
Yaaa ummadık anda kapılar açılır belki son ana kadar umut edeleim bence 😍 vazgeçmeyelim

Kızlar kaçıncı femara kullanışınız bu? Femara ile şans %10 diyorlar bu kadar az mı ihtimal ya 😕

X