Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende pazartesi yaparım dayanamam biliyorum kendimi
Bende dayanamadım ilacım verdiği çizgiyi görmek bile mutlu ediyo insanı hiç çift çizgi görmediğim için 10.gün olmayınca çok şaşırdım ucundan birazcık umudum var bakalım eşimde sorun olduğu için 2.5 yıldır hep bi umut

Hah ağzın bal yesin bende onu diycektim aynen o ince çizgi kaybolmadan devam eder inşallah bu arada geçmiş olsun inşallah olur bu sefer sizinde

Hah ağzın bal yesin bende onu diycektim aynen o ince çizgi kaybolmadan devam eder inşallah bu arada geçmiş olsun inşallah olur bu sefer sizinde
Sağ olasın inşaallah devam eder birimizden birimiz güzel haber duyarız hatta çifte haber süper olur aynı anda rabbim hiç birimizin kucağını boş bırakmasınn. O annelik duygusunu hissini yaşamayı çok istiyorum

Aaaaaamiiiiiinnn inşallah bende çok istiyorum o kadar ulaşılmaz bir hale geldiki psikolojik olarak artık hayalini kuramiyorum icimde bir çocuk olabileceğini anne olabileceğimi yalandan elimi karnıma koyup konuşmayi bile deneyemiyorum garip üzücü bir his

Evet gerçekten öyle. Hamile görünce bebek görünce içim burkuluyo. senin ne kadar oldu

Evet gerçekten öyle. Hamile görünce bebek görünce içim burkuluyo. senin ne kadar oldu
4 üncü seneye girdik benimde çevremde herkes sırayla hamile kaldı ikinciyi doğurdu Allah bağışlasın tabi de sevindiğimin yanı sıra boynumda bükük kalıyor

4 üncü seneye girdik benimde çevremde herkes sırayla hamile kaldı ikinciyi doğurdu Allah bağışlasın tabi de sevindiğimin yanı sıra boynumda bükük kalıyor
Bi sebebi var mı olmamasının. Büzim gibi yani eşimde varikösel var mesela ameliyat derecesinde. Benden sonra evlenip ilk ayında hamile kalan o kadar çok arkadaşım var ki hep geçiştiriyorum doğruyu da diyemiyorum çok iyi anlıyorum seni

Çok üzücüdür bilirim o his evet var bizde de sorun bende erken menapoz ilaçla zorlama olan bir iki yumurtalarım da gelişip catlayamadan solup gidiyor eşimin gorevinden ötürü de bir ay var bı yok bı hafta var bı hafta yok falan denk te gelmedi uzadıkça uzadı peynir gibi sundu bizim iş hoş gerçi yumurtamda gelişmiyor bı kere gelişti ama o ay adet gorsum sandım kanamam olunca kanama kesilmedi şüphelenip test yaptım hamile olduğumu öğrendim 3 gün içinde hem hamile olduğumu hemde dusuk riski geçirdiği mi öğrendim düşecek diye içimdeki beklediğim bebeğin ölmesini bekledim zirlaya zirlaya sonra baktık olmuyor ben bilincini kaybetmişim gözümü ameliyat masasında açtım kalk diye meğer dış gebelikmis tüpte sıkışıp kalmış iç kanama yayılmış baskı yapmış ondan sonra yine kaç ay ara verdik simdi başladım yumurtalık durumum eskisinden de kötüydü gonalf iğne başladık bu ayda tutmazsa aşılama yada tüp bebek dedi ama param gücüm kalmadı artık ilaçlar çok pahalı 5 bin liraya maal oldu bu ay yine bize bunca şeye rağmen bide insanların niye yapmıyorsun sorusuna cevap verip amaaaan üzülme sonra ölse daha çok üzülürsün yada 8 tane de dikiş mi sezaryenle daha çok dikişi oluyor insanın diue kiyaslandim komik ama cildirtici bir süreç yaşayamayan bilemez yani daha neler neler o yüzden birinin sen daha bişey anlatmadan seni anlıyorum hiç kolay değil demesi dünyalara bedel o yuzdeeeen seni anlıyorum kardescazim insaah hep birlikte atlatiriz

Zor dönemlerden geçmişsin rabbim kolaylaştırsın zorlaştırmasın yüzünü güldürsün sağlıklı bi bebişle inşaallah. İnsanlarımız o kadar artniyetli ve patavatsız ki hiç düşünmüyolar karşı tarafı. Bu yoldayken yalnız olmamak güzel destek oluyo insana Masraflar gerçekten bunaltıcı diğer ay tekrar deneyip olmazsa eşim ameliyat olacak. 5-6 milyarı bulacak belki daha fazla. Ameliyattan sonra değerler düşer diyolar hastalığı tekrarlar diyolar çok riskli çok korkuyorum o yüzden. Çok kızıyorum millet doğurup çöpe atıyo sokağa bırakıyo dövüyo öldürüyo. Bizim olsa titreriz üstüne. İnşaallah bi gün

Bende 5 bin verdim ameliyatima bir anda zora giriyosun ama kendinizi gene de ayarlayın Allah bilir sonumuzu bana da dedi doktor tekrarlama riski arttı diye şansa da bu ay yine solda gelişti yumurta olacakka aklım da bin soru sonra dedim ki yani Allah isteyince her şey olur ben iyi düşüneyim sınavımin kolaylaşmasıni isteyeyim dedim her seferinde aklıma kötü cagirmafan ilk günkü heyecan ve hevesle istiyorum sizde öyle olun bu ay inşallah gerek kalmaz ama olursa da ameliyat falan derlerse de canınız sağolsun beeee düzelir her şey kötü dusunceleri sil aklından herkesin sınavı oluru farklı en güzelini istiyorum Rabbim den heoimiz için

Bende öyle diyorum herkesin sınavı başka benimkide buymuş. Çünkü çocuklara çok düşkünüm nebilim. Hani derler ya neyi çok istersen o olmaz diye neyse işte rabbim hayırlısını versin inşallah özelden yazdım sana canım

Kızlar bende femara ve ovitrell kullandım bugün iğnenin 9 günü etkisi tamamen geçmiş değil mi

Eklentiler

• IMG-20211009-WA0004.jpeg
    113,9 KB · Görüntüleme: 53
Merhaba arkadaşlar
Benim de bu ay 3. Kez femara ve ovitrelle kullanışım. İnşallah bu ay güzel haberi alırız. Bu ay da olmazsa rahim filmi çekileceğim malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…