Ekim ayı femara kullananlar birlikte takip edelim 💃

Hmm hatırladım konuşmuştuk seninle. Doktor daha iyi bilir ama Anlattıkların pcosa benziyor kuzum. Yumurta geliştirici ilaçlar kullandığımız için regl oluyorsun dediği de bu zaten. Pcos da adetin düzensiz olmasının sebebi de yumurtayamamak ya da çok geç yumurtlamak. Bu uzun süren adetlerin başka bir sebebi olamaz mı? Hsg çektirmiş miydin

o bir ay sürdüğünde kist var büyük o sebeple sürüyor demişti doktorum. Resmen psikolojim bozulmuştu çok zor bir dönemdi benim için. Her ay kontrole gidiyorum zaten kist falan bitti gebelik tedabvisine başladık işte. Başka bir sorun görmüyor, güveniyorum doktorumada.
Hayır Pcos değilsin diyor e değilsem niye regl olamıyordum ve yumurta geliştirici ilaçlara ihtiyaç duyduk bunu bilmiyorum. Ama emin bir şekilde hayır yumurtalarında pcos görünümü uok her regl düzensiz olan da pcos değildir dedi. Vardır bir bildiği heralde

Sen güveniyorsan tamam ozaman ultrasonla gördüğü için kesin bilgiyi doktorun verir tabi ki. Kontrolün ne zaman

İnşallah canım rabbim hayırlısını sağlıklısını isteyen herkese kolaylıkla masip etsin var mı ayrıca yaptığınız bişeyler kullandığınız takviyeler felan
Amin inşallahİki aydır inositol omega dvit kullanıyorum canım doktorum yumurtaların kaliteli olmasını sağlıyor dedi. Bir de hafif pıhtılaşmam çıktı coraspirin de kullanıyoru

Merhaba 2 klomenden sonra femara verdi doktorum 21 eylül adetin üçüncü günü kullanmaya başladım 5 gün günde iki kez şeklinde artı olara sabah akşam estrofem içti 1 ekim adetimin 13. Günü kontolüm vardı en büyüğü 12 mm yumurtanın diğer 2 klomende hep 20 üstüydü 3 ekim öğlen 12 de iğne yaptır dedi kontole gelmiyim mi diyince gerek yok büyür dedi tabi benim içim rahat etmedi iğneye erken gittim bi doktora uğruyum baksın diye doktor ameliyattaydı 6 tane kadın doğumcu olan hastanenin o gün tek bi doktoru vardı o da öğle arasındaydı saatini de geçirmek istemedim vardır bir hayır diyip yaptırdım iğneyi reglime 9 gün var

Büyürler canım bende klomenden sonra bu ay femara denemek istedim. gonalf in 2. günü bugün. benim de 3 yumurtam gelişmişti geçen ay en büyükleri 20 ve 21 mm di. Çatlatma iğnesinden sonra adetin değişiyor zaten ben 16 eylülde çatlatma olmuştum bana 1 ekimi bekle demişti doktorum. Normalde 5-6 ekim gibi adet olmam grekiyordu, ben 30 eylülde adet olmuştum.

İnşallah büyümüştür geçen ay 3 yumurtam vardı 20 21 24 tutmadı belki böyle tutar

Kızlar resmen tekrar regl olmuşum gibi kanamam başladı benim ya bugün kontrolüm var yumurta kontrolü dua edin bir sey cıkmasın

Kızlar resmen tekrar regl olmuşum gibi kanamam başladı benim ya bugün kontrolüm var yumurta kontrolü dua edin bir sey cıkmasın
Yaa neden oluyor acaba. Doktordan çıkınca haber ver kuzum merak ettim

Kızlar merhaba ben de bu ay femara denemek istiyorum doktora gitmedim sorun olur mı sizce bireysel olarak alsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…