Ekim ayı femara kullananlar birlikte takip edelim 💃

Merhabaa, bende bugün başladım femaraya :) 5 gün günde 2 kere femara ardından 3 gün 125 doz gonal f. ayın 11 inde gel dedi doktorum :)
İnşallah canım hepimiz güzel haberi alırız neden ek olarak gonak f verdi kuzum

Evet baş belası
Ondan demi bendede pcos var ilk çocuğum ikinci asilamayla oldu ikinciside 2 senedir olmuyor bende klomen kullandım büyümedi sadece ovulasyon testinde 23 cu gün bugün pike yakın koyuluk gördüm doktorum evde testle takip et demişti belki geç tepki verir demişti oylemi olucak bilmiyorum da inşallah pik görürüm bu ay

Benimde yumurtalarım ya gelişmiyor ya da çok geç gelişiyor. İnşallah geçte olsa piki görürsün kuzucum

anladim cnm insallah guzel sonuclanir ❤

İlacı aç karnına içsem sorun olurmu sizce? aralıklı oruc yapıyorum öglen yiyorum kahvaltımı, ilacıda öğlene kadar bekletmek istemedim içtim :/

kuzum pcos tam olarak ne oluyor? ben doktoruma sordum sende pcos yok dedi. ama reglim düzensiz
Kuzum pcos olunca yumurta çok oluyor ama küçük küçük ve büyümesi yavaş oluyor bazen hiç büyümüyor ve bu yüzdende adetler düzensiz oluyor. Ama tedaviye çok iyi tepki veriyor

Kuzum pcos olunca yumurta çok oluyor ama küçük küçük ve büyümesi yavaş oluyor bazen hiç büyümüyor ve bu yüzdende adetler düzensiz oluyor. Ama tedaviye çok iyi tepki veriyor
Benim öyle bir sorunum yokmuş ilk klomen denememizde ilaçla bir yumurtam büyüdü diğeri peşinden büyüyordu. Çatlama iğnesi olmuştum. Sonra kimyasal gebelik geçirdim, sonrasında klomenle tekrar denedik bu sefer iki yumurtam oldu ama iki kontrolumde de çatlatma boyutuna gelmediler kendi kendine catlayabilir siz yinede deneyin dedi doktorum denedik ama olmadı regl oldum bugün beşinci günüm. dünkü kontrolümde ilacı değiştirdi işte femaraya geçtik haftaya persembe kontrolum var. dün muayene de sordum dedim ben pcos mu oluyorum simdi hayır dedi her regl düzensizliği yasayan insan pcos olmuyor dedi, sende pcos görünümü yok dedi. Yani daha iyi dedi. Bakalım hayırlı sonuclar olsun inşallah

Yok dediyse yoktur kuzum ozaman hormonların falan da normalse sorun yok. Aman zaten pcos olmasın zor ya ben anca ilaçla yumurtlayabiliyorum. İlaçsız büyümüyor yumurtalar haliyle gebelikte olmuyor

Bu na hangi tedavi olumlu sonuç veriyor yani ne kullandınız acaba bende de aynı sorun var da acaba ne yapsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…