Ekim ayı femara kullananlar birlikte takip edelim 💃

Candy7777

Cennet kuşlarım🕊🕊
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2023
5.597
4.357
23
Merhaba güzel kızlar. Dün adet oldum ne kadar üzülsemde hayat devam ediyor ve bu ay femara kullanacağım. Yarın başlıyorum ilaca. Kimler var bu ay femara kullanacak

Merhaba güzel kızlar. Dün adet oldum ne kadar üzülsemde hayat devam ediyor ve bu ay femara kullanacağım. Yarın başlıyorum ilaca. Kimler var bu ay femara kullanacak
femarayi doktor kontrolündemi kullancaksiniz ve ilk kezmi kullancaksiniz

femarayi doktor kontrolündemi kullancaksiniz ve ilk kezmi kullancaksiniz
Evet canım doktor kontrolünde. Daha önce klomeni çok kkulandım hatta ilk gebeliğim onunla oldu ama son kullanışım yumurtam büyümesi ve doktorum femaraya geçmemi tavsiye etti. Nisan mayıs aylarında da kullanmıştım femara ama gebelik oluşmadı bu ay tekrar denemek istiyorum

Famera ya da klomen tedavisini kaç ay denediniz acaba
Ben daha önce çok denedim ilk ikiz gebeliğimde 4.denemede klomenle oldu erken doğumla kaybettim. 1.5 sene oldu. Mart ayında tekrar klomen kullandım ama kimyasal oldu. Bu ayda femara denemek istedim

Merhabalarrr bende bugün basladım femara muadili letrasan diye bir ilaca, daha öncesinde klomenle iki kez denedik olmadı bir kez kimyasal oldu, hayırlı sonuclarımız olsun inşallah bu süreç çok yoruyor beni bu topic iyi olmus en azından birbirimizin yanında oluruz:)

Valla kuzum bende yoruldum ya ama umutluyum bizde anne olacağız. Bir gelişme olursa burdan yazarsın birlikte takip ederiz

Pcosmu var sizdede

Merhabaa ben de temmuzda klomen kullandım olmadıı, eylülde femara kullandım yine olmadı muhtemelen ekim ve kasımda da femara kullanmamı önerdi doktorum

Merhabaa, bende bugün başladım femaraya :) 5 gün günde 2 kere femara ardından 3 gün 125 doz gonal f. ayın 11 inde gel dedi doktorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…