Ekim ayı femara kullananlar birlikte takip edelim 💃

İlacım daha yeni bitti canım
Canım napıyorsun durumun nasıl. Ben 30 unda regl olmuştum ya bugün kontrole gittim 2 yumurtam gelişmiş. Gonal f i 3 gündür 125 kullanıyordum bugün de kullan yarın sabah çatlatma iğnesi yap dedi. Sonra da 27 sini bekle dedi. Bu ay da olmazsa bir ay daha deneyecekmişiz olmazsa tüp bebek merkezine yönlendiricez dedi, bakalım kısmet ..

Kuzum ben daha kontrole gidenedim ya bazı sebeplerden. Yeni yıla kadar deneyeceğim olmazsa bende tüp bebek düşünüyorum

Kuzum ben daha kontrole gidenedim ya bazı sebeplerden. Yeni yıla kadar deneyeceğim olmazsa bende tüp bebek düşünüyorum
Anladım kuzum çok geciktirmeden gidebilseydin keşke yumurtalarım durumuna göre çatlatma verirdi belki. Ben teklif etmeden bana kendisi söyledi doktor tüp bebek diye ya. Sebepsiz infertilite ya benim herhalde gapacak birşeyleri kalmıyor

Bakalım gidebilirsem artık. Bana doktorum hiç demedi tüp bebek diye yaşımız genç olduğu için ama ben kendim düşünmeye başladım uzun süre oldu çünkü

Bakalım gidebilirsem artık. Bana doktorum hiç demedi tüp bebek diye yaşımız genç olduğu için ama ben kendim düşünmeye başladım uzun süre oldu çünkü
Kaç yaşındasın canım 29 ben eşim de 30 bizim de genç aslında ama sende gebelik daha önce oluştuğu için belki dememiştir

Merhaba güzel kızlar. Dün adet oldum ne kadar üzülsemde hayat devam ediyor ve bu ay femara kullanacağım. Yarın başlıyorum ilaca. Kimler var bu ay femara kullanacak
Ben de geçen sene çatlatma iğnesi için kullanmıştım. Evde iki aylık kadar var. Benim de iki kaybım var. Bu 6 önce kürtaj oldum. Biraz ara vermek istedik. Bu ay tekrar deneyeceğiz. Allah gönlümüze göre sağlıkla nasip etsin

Selam bende aranıza katıldım. Pcosluyum Bir kaç aydır bir tedavi sürecinde ilerliyorum sizler gibi umarım hepimiz o çiçekli bahçeden mis kokulu güllerimize kavuşacağız.. Yumurta gelişimi görmediği için doktorum bu ay Femera muadili Letu ve klomen başladı Bugün regl 4. Günü ilacın ikinci günü bakalım nelerle karşılaşacağız. Regl yok denecek kadar az sadece reçeteye geliyor bitti gibi bir şey her zamankinden kısa sürdü ve az geldi..

Hoşgeldin canım
İki aydır benimde adetlerim öyle hem günü hem yoğunluğu azaldı doktorun bir şey dedi mi bu konu hakkında

Hoşgeldin canım
İki aydır benimde adetlerim öyle hem günü hem yoğunluğu azaldı doktorun bir şey dedi mi bu konu hakkında
Geçen ay parçalıydı yoğunluğu normaldi onu söylediğimde rahim kalınlaşmasina bakalım demişti parçadan dolayı bu ay regl 2. Günü gitmek zorunda kaldım çünkü 3. Günü pazara geliyordu. Ama parça falan da yok bu ay. 21ekimde yumurta kontrolüm var

benimde 21i yumurta kontrolü inşallah hayırlı haberler alalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…