Ekim ayı femara kullananlar birlikte takip edelim 💃

Benim de ilacın son günü bugün ama hiç akıntı gelmedi ya aman aman da biz kasıklarda ağrı olmadı. Çok kendimi dinlersem anca hissedebiliyorum bi kıpırtı olduğunu

Benim de ilacın son günü bugün ama hiç akıntı gelmedi ya aman aman da biz kasıklarda ağrı olmadı. Çok kendimi dinlersem anca hissedebiliyorum bi kıpırtı olduğunu
Benim de sadece ilacın 2.günü geldi sonraki günlerde sulu akıntım vardı. Kasık ağrım da azaldı

Benimde bugün son günüm. İlacın 2.günü adetin 4.günü oluyor şefaf uzayan akıntı geldi afedersin çok fazlaydı. Çok fazla da kasık ağrım vardı ogün. İlacı kullanırken yumurtlamış olamam değil mi bir fikrin var mı
regl döneminde yumurtlayamazsın ya

Merhaba güzel kızlar. Dün adet oldum ne kadar üzülsemde hayat devam ediyor ve bu ay femara kullanacağım. Yarın başlıyorum ilaca. Kimler var bu ay femara kullanacak😊
merhaba kızlar bugün lekelenme şeklinde adetim başladı umuyorum yarına çoğalırda bende doktor kontrolüne giderim. bana da bu ay femara ile aşılama yapacak inşallah. geçen aylarda kistlerim olduğu için doğum kontrol hapı kullanmıştım. dua ediyorum kistler kaybolmuş olsun femaraya başlayabileyim. :)

merhaba kızlar bugün lekelenme şeklinde adetim başladı umuyorum yarına çoğalırda bende doktor kontrolüne giderim. bana da bu ay femara ile aşılama yapacak inşallah. geçen aylarda kistlerim olduğu için doğum kontrol hapı kullanmıştım. dua ediyorum kistler kaybolmuş olsun femaraya başlayabileyim. :)
Ay inşallah herşey yoluna girmiştir de hemencecik başlarsın tedavine canım

Kızlar femara yan etki yapıyor mu ? Baş dönmesi mide bulantısı filan . Ben de kullanıcam da önceden bilgim olsun

bende sadece şişkinlik var karnımda. başka bir şikayetim olmadı kuzum
Pimpirikliyim bi de sağlık anksiyetem var ağrı kesici içerken bile kırk saat düşünüyorum onun için bi tırstım:) 5 gün kullan sabah akşam dedi inan 3 aydır içemedim…..

Pimpirikliyim bi de sağlık anksiyetem var ağrı kesici içerken bile kırk saat düşünüyorum onun için bi tırstım:) 5 gün kullan sabah akşam dedi inan 3 aydır içemedim…..
nasıl yani 3 ay öncemi yazdı reçeteyi? kuzum o ilacı doktor kontrolsüz kullanma sakın önce muayene edecek alttan seni sonra kulland erse kullanacaksın

Hormon testlerine baktı normal çıktı , karından ultrasonla baktı bir tane myom var gebeliğe engel değil rahmin dış tarafında dedi. Başka bi şey yapmadı. Sorun yok yumurta takibini yapalım dedi Femara ve folikasit verdi ben ikisini de kullanmadım. Doğal olarak bi daha da gitmedim ….

nasıl yani 3 ay öncemi yazdı reçeteyi? kuzum o ilacı doktor kontrolsüz kullanma sakın önce muayene edecek alttan seni sonra kulland erse kullanacaksın
Hormon testlerine baktı normal çıktı , karından ultrasonla baktı bir tane myom var gebeliğe engel değil rahmin dış tarafında dedi. Başka bi şey yapmadı. Sorun yok yumurta takibini yapalım dedi Femara ve folikasit verdi ben ikisini de kullanmadım. Doğal olarak bi daha da gitmedim ….

Aynen çalışmalara başladım bile 🤭 ay çok zor ya olıyor ya uzun sürünce
Aynen bende başladım çalışmalara :halay:Ama geçen ay klomen kullanırken ilişki çok sızlamalı oluyordu bu femarada ilişki sırasında hiç sızı falan olmadı ya

Aynen bende başladım çalışmalara :halay:Ama geçen ay klomen kullanırken ilişki çok sızlamalı oluyordu bu femarada ilişki sırasında hiç sızı falan olmadı ya
Olsun olsun geçen sefer ağrı oldu da ne oldu

Ayyy valla mı pcos var mı sen de kuzum
hayır pcos demiyor hiç. ama adetim düzensiz. 3 aydır düzenli oluyorum ama geçen doktora gittiğimde düzene mi girdi dediğimde hayır yumurta geliştirici ilaçlar kullandığımız için regl oluyorsun demisti, pcos olup olmadığımı sorduğumda hayır her adeti düzensiz olan pcos olmuyor dedi, o daha zor gebe kalmakta dedi.
Ay dün kahverengi lekeye dönmüştü dedim bitiyor heralde bugün gene kırmızılar :KK43: 9. günüm

X