EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kizlar ben yaşlada alakali oldugunu dusunmuyorum artik 18 yasinda evlendim ve 23 yasindayim buna ragmen herseyim iyiyken bile tutmadi ilk denemem 32 yasinda evlenen 5sene cocugu olmayan tanidigimin 37 yasinda bi kizi sonra bi kizi daha ve ikizleri oldu olunca oluyo sanirim

Nasip kısmet canım başka bi açıklaması yok sanırım

4 ekim mi canım transfer tarihin benım de 4 ekim

Yaa cok guzel cok gun saymaya basla bakalim❤

Canım benım yumurtalarım kaliteli cıktı eşiminde spermleri iyi cıktı kadınsal bi problemim yok folikul sayım iyi hormonlarım iyi rahım filmimde bişey yok kısmet Ben bulent tıraşın hastasıyım

Lucein ne kz ne için vurulcan
Progesteronun ne zaman salgılanıcagını bılemıyoruz onu kontrol altına alıcaz lucrın vurulup bu ay yumurtlamamı engelliceklermiş... adetlede normal tedavıye başlıcaz progesteronum onlar ne zaman başlarsa iğneye o zaman artmaya başlıcakmiş bu sayede

Benımde bir tanıdıgım 38 yasında 3 adet yumurtası cıktı döllendi 3üde 3. Gun emb olarak 3unude koydular ikizleri oldu bir kız bir erkek. Oldu mu oluyo nasip

Harikaaa hayirli olsun saglikla kucagina al insallah simdi gecmeyen gunlede hosgeldinnn

Yani canim hastanede cok heyecanli ve gergindimm. Ama suan pek bisey hissedemiyorum bilmiyorum ki daha cok yeni herhalde. Ama saf mutluluk var ruhumda
Yaaa cok guzel bir duygudur Allah 9 ay boyunca bu mutlulugu yasatsin hepimize Ultrason goruntusu verdiler mi kuzum

Yaaa cok guzel bir duygudur Allah 9 ay boyunca bu mutlulugu yasatsin hepimize Ultrason goruntusu verdiler mi kuzum
Aminnn canim insaallhh ultrasondan once cozdurdukten sonraki halini verdiler. Ultrasonda minicik su damlasi gibi biseydi ben anlamadim bile cok belli olmuyo diye istemedim. Biraz da ozel olsun istedim sanirim... o an sadece hafizamda olsun istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…