EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

NAsıl geçti canım transferin o an herşey aklından gidiyor Dualarını sonra okursun sıkma canını
Kizlar ben bebegimi aldim geldim darisi sizlere de insalah cok kolay gecti 3-5 dk islemmis zaten. Idrar konusunu da hic kafaniza takmayin ben full doluymusum farkinda bile degildim. Hemsire idrara sikistin mi dedi, dedim hayir hic bisey hissetmiyorum. Ultrasonla bir bakti cok dolusun diyo sonra islemden sonra anliyorsunuz idrari. Yattigim yerde altima surgu koydular yaklasik 10 dk idrarimi yapmisimdir

Hayirli olsun canim, insallah saglicakla tutunur sana

Bende senın gibi suaunuyorum canım araya zaman koymak mantıksız gelıyor ve bende cok sabırsızım araya zaman koyarsam uykularım kacar bi de yaş olarakta gecmemesi lazım bu arada yasın kaçtı canım?

Yaaa gözün aydın kuzummm sağlıkla tutunsun bebeğin nasıl bir duyguu

Aynı seyleri yaşıyoruz bizimde sebepsiz cok moralım bozuk 1. Tutmadı bakalım donmuş koydurcaz simdi. Gokalp hocayı cok severek takıp esıyrm cok kişiyi gebe bırakıyo sanki.. gebelık asısı nedir canım tutunmayı mı arttırıyor?

Kızlar benım anladgm sebepsiz olunca kalite sorunu oluyo sanırım yumurtalarımız kalitesızde ondan mı olmuyor acaba

Bende senın gibi suaunuyorum canım araya zaman koymak mantıksız gelıyor ve bende cok sabırsızım araya zaman koyarsam uykularım kacar bi de yaş olarakta gecmemesi lazım bu arada yasın kaçtı canım?
Canım yaşım 27 ama eşimde ciddi sperm problemi olduğu için belki seneye spermleri daha kötü olacak veya bitecek Allah korusun .O yüzden fazla zaman geçmeden yeni tedaviyi yapmak istiyorum

O aşı rahimdeki kasılmaları engellio böylece embriyoyu dışarı atamyo. Gökalp hoca kadın infertilitesnde iyi zaten kadın doğum doktoru bizim eşimde morfoloji sıfır ama eşime pek yönelmedi benm yumurtalar zaten iyiydi kendi başarısı değildi bende sorun yok zaten dedgm gibi kadınsal problemden dolayıçocuk sahibi olamyrsanz gökalp hoca gayet iyi ama bizim onda 2. Tüp bebek tutmadı o yüzden moralini bozma nasip ne zamansa o zaman olur kafanı başka şeylere ver ben artk vazgeçtim şahsen

Hayırlı olsun canım. Bende yatarak gecirenlerdenim. Normal hayatına dönmedim:) neler hissediyorsun

Benim transferim oldu bugün çok şükür.. Bir sıkıntı olmadan geçti. Beklemek kaldı şimdi inşallah sağlıklı sıhhatli tutunur, hayırlısıyla bekleyen tüm kadınlara nasip olur inşallah..
Amin canim insallh pozitif olarak yazarız buraya bende senden 1 gün önce oldum transfer

Hayırlı olsun canım. Bende yatarak gecirenlerdenim. Normal hayatına dönmedim:) neler hissediyorsun
Ben işede gittim 2 kere ama oturdum hep bugün 5. Gün gitmediğim zamanlarda evdeyim. Çok ani hareket yapmıyorum eğilme kalkma kol kaldırma ama mutfakta yemek fln yapıyorum.2 günde 1 iğnem var araba kullanıyorum. Doktorum ve ekibi yarım saat ayaktaysan 10 dk dinlen ve günlük hayatına devam et dedi. Hatta doktora hocam günlük hayatıma dönersem ve tutmassa çok vicdan azabı çekerim dedim. Oda tutmamasının onunla alakası yok kafana takıcaksan ve eziyet olucaksa hiç yatma dedi. Şu an baya evde film dizi modundayım. Hatırlayıp arada konuşuyorum 5 günlük bebeimle :) Allah bu dünyada rıskını verdiyse bizimle kalıcaklar inşallah Hayırlısı olsun hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…