EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Tutunmasi bana gore gercekten sans doktor bana kesin tutcak gozuyle bakiyodu cunku hersey cok iyiydi ama benimki tutmadi bende cok daha fazla rahatsizliklari olan yaşi olan arti birsuru olumsuzluk yasayan kaç hastasinin tuttu 40 kisilik listede mesela sadece 5 kisi negatif bunlarin icinde en iyi durumda olan benimde negatif sanirsam sadece kismet
Bende öyle düşünüyorum , nasip olmayınca olmuyor .Olana kadar deneyeceğiz , inşallah Rabbim bir gün bize de nasip eder

Diyarbakır bahçeci için iyi diolar ama bide hakan coksuer var takip edyrm hergün bi sürü gebelik paylasyo tabi memnun olmayan da var ama orayı denednz mi acaba
Yok Ya orayla ilgili çok kötü yorumlar var ve çalıştığı hastane çok kötü bir hastane , çok kalabalık .Orayı asla düşünmüyorum canım .Bahcecide tekrar denemek istemiyorum .Eşimin sorunu baya ciddi bizim .Hız , sayı hepsi çok çok kötü .

Bende seninle aynym en iyisi bendim kayseri acıbademde gökalp hoca ile gökalp hoca ile yaptk tüp bebeği orda yapan çoğu kişinin tuttu ve durumları kötü olan hastalardı benm herşeyim mükkemeldi onlarn tuttu benm tutmadı. Ve bence kesinlikle şans işi nasipse tutar yoksa herşeyin iyiyken tutmazsa nasip degldr nereye kadar gidecek bilmyrm 3. Tüp bebek artk rabbim yüzümüze baksn ilk tutanlar ne kadar şanslı bizim hayatmz oldu tüp bebek psikoloji de kalmadı artk hayrlsı
İnan ayni durumdayiz demekki ilkinde kosmette yokmuş doktorumda cok iyi mesela bu ay 32hastasida pozitifti ve aralarinda 40üstü bile hastalari var ilk denemede tutan sen kayserilimisin cnm

İnan ayni durumdayiz demekki ilkinde kosmette yokmuş doktorumda cok iyi mesela bu ay 32hastasida pozitifti ve aralarinda 40üstü bile hastalari var ilk denemede tutan sen kayserilimisin cnm
Sen nerde yaptrdn tüp bebeği canm bu kadar başarılı bi doktorun bile demek ki bizim gibilere faydası yok bize Allah yardm etsin.. yok canm kayserili deglm gökalp hoca için gittim maraştaym ben bu doktor hergün gebelik haberi paylasydu çok iyiydi dedim buna gidelm basarili bi doktor ama olmayınca olmuo canm ya nasip kısmet

Siz nerde yasiyosunuz
Maraştaym canm burda da düzgün doktor yok adanada araştıryrm şu an. Eşine iyi ve sıkı bir ön tedavi gerek canm tüp bebekten 3 ay önce antioksidan ilaçları almanz gerekyo biz promenk aldk eşim için 3 ay kullancak yazın da macun yedirdim 3 ay boyunca bakalm artk nasip

Maraştaym canm burda da düzgün doktor yok adanada araştıryrm şu an. Eşine iyi ve sıkı bir ön tedavi gerek canm tüp bebekten 3 ay önce antioksidan ilaçları almanz gerekyo biz promenk aldk eşim için 3 ay kullancak yazın da macun yedirdim 3 ay boyunca bakalm artk nasip
Anladim cnm umarim allah nasip kismet ederde bizde artik hem maddi hem manevi rahatlayip evde bebek kokusuyla uyaniriz benim doktorum serdar koç medicalparkda bahçelievler istanbulda bende cok arastirip gittim doktoruma cok pozitiftir herseyi aciklar anlatir oda hastanede cok ilgili dedin gibi bende cok fazla pozitif ve iyi yorumlar yapan hastalari vardi oyle gitmistim ve derdi para degil çözümodakli halada guvenim tam olmayinca malesef olmuyo

Ayy insallah cok tesekkur ederimm. Hastaneye geldim simdi 1 saat kaldi👼
Bende kan vermeye gittim bugun merkezde 3 transfer vardı nasıl heyecanlılardı ya eminim sende öylesin simdi 😍 1 saat sonra minik yavrunla buluscaksın canım Allah o minik cana tutunma kuvveti versin😍🤲🏻

Anladim cnm umarim allah nasip kismet ederde bizde artik hem maddi hem manevi rahatlayip evde bebek kokusuyla uyaniriz benim doktorum serdar koç medicalparkda bahçelievler istanbulda bende cok arastirip gittim doktoruma cok pozitiftir herseyi aciklar anlatir oda hastanede cok ilgili dedin gibi bende cok fazla pozitif ve iyi yorumlar yapan hastalari vardi oyle gitmistim ve derdi para degil çözümodakli halada guvenim tam olmayinca malesef olmuyo
Anladım canm işte nasip olmayınca olmuyor bizmde sınavmz bu napalm denemeye devam inşallah hepmz tez zamanda kucağımzda evlatlarmzla bu günlerimizi gülerek hatrlarz:)

Bende kan vermeye gittim bugun merkezde 3 transfer vardı nasıl heyecanlılardı ya eminim sende öylesin simdi 😍 1 saat sonra minik yavrunla buluscaksın canım Allah o minik cana tutunma kuvveti versin😍🤲🏻
Ay gozlerim doldu mesajini okurken😢 cok tesekkur ederim. Cok heyecanli ve gerginim. Sözde dualar okuyacaktim okuyamiyorum oyle gerginim

Yok Ya orayla ilgili çok kötü yorumlar var ve çalıştığı hastane çok kötü bir hastane , çok kalabalık .Orayı asla düşünmüyorum canım .Bahcecide tekrar denemek istemiyorum .Eşimin sorunu baya ciddi bizim .Hız , sayı hepsi çok çok kötü .
Ben de Diyarbakır bahçecide yaptırdım ama ben Zeki hocadan memnun kaldım siz neden memnun kalmadınız?

Ben de Diyarbakır bahçecide yaptırdım ama ben Zeki hocadan memnun kaldım siz neden memnun kalmadınız?
Bilmiyorum canım .Sanki birşeyler eksik yapılıyor gibi ..Hep aynı klasik tedaviyi uyguluyor mesela .Farklı destekleyici , kanıtlanmamış yöntemler denenmiyor .Birde bizim ciddi erkek faktörü olduğu için bana yetersiz geldi merkez

X