EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bence idrarı tutarken rahim kaslyo yoksa benm hep a kalite 5. Gün embryolarydi herşey mükkemmel diodu doktor ama bu idrarı tutma beni mahvedio başka bi yolu yok mudur bunun
Canm benm baska turlu transfer yapamazlar rahimi o sekilde goruyolar.
Ondan olsa doktorlar bu sekilde yapmaz birde benim ikinci denemem tutmustu ve ilki kadar sıkisik degildim cok rahattim

Bence idrarı tutarken rahim kaslyo yoksa benm hep a kalite 5. Gün embryolarydi herşey mükkemmel diodu doktor ama bu idrarı tutma beni mahvedio başka bi yolu yok mudur bunun
Üzülme benimde tek sorunum pcos olmasina ragmen ve 10tane 5gun 5aa kalitede yumurta elde etmeme ragmen tutmadi ve doktorum sasiriyorum der her gittimde tutmamasina ben bu sefer gittimde icmeye baslicam ve 2.3 bardak icicem cunku bekleyince zaten azda olsa cokda olsa yine sıkışık oluyoruz yeterli olmasa orda bi kismini yapin demezler bende utandim surgumu neyse istemedim yarim saat islem oldum yerde titreyerek bekledim surekli sordum sure doldumu doldumu diye

Bendede baya akntı yaptı canım normal sanırım

Kızlar açıkçası ben maddi imkanım olduğu sürece araya fazla zaman koymak istemiyorum , tabi ekstra bir sağlık sorunum olmadığı sürece .Çünkü araya zaman koyarsam ben soğurum , bu hevesim kaçar .Ve yaşımda ilerlemeden yeni tedavileri olmak istiyorum .Tabi bu benim fikrim , çok fazla sabırsızım genel anlamda herşey için.Bir şey olana kadar uğraşırım , ha bu durum elimde olan birşey değil, Rabbim nasip etmezse olmaz ama araya zaman koymak hiç bana göre değilmiş onu anladım İnşallah benimde bu transferim pozitif olur da birdaha uğraşmam hiçbirşey için

Bende kullanıyorum dr a sordumnormal dedi

Anladm canm sen hemen istysn. Ben cesaret edemyrm 1 yıla kadar neredeyse bu çocuk sınavı gerçekten bana sabırlı olmayı öğretti
Kuzum ben 8 aylık doğmuşum ve hastaneyi beklemeden ambulansta doğmuşum düşün yani Öyle bir sabırsızım , her işte böyleyim İnsan kendini nasıl hissediyorsa öyle yapsın . Sen ne zaman kendini rahat hazır hissedersen o zaman başlaman en doğrusu .Canım yeni tedavini nerde yaptıracaksın , sizinde erkek faktörü galiba .Ben bu tutmazsa Şişli memorial i düşünüyorum şehir dışını , çalışırken biraz sıkıntı ama bakalım , en azından lab, çok iyi diyorlar

Canm benm baska turlu transfer yapamazlar rahimi o sekilde goruyolar.
Ondan olsa doktorlar bu sekilde yapmaz birde benim ikinci denemem tutmustu ve ilki kadar sıkisik degildim cok rahattim
Bende bu sefer aşırı tutmayacam idrarı ama az olursa da sonda ile içeri su veriolar o faha kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…