EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Yaa cok heycanli rabbim yardimcin olsun az once meryem suresi okudum hepimize dua ettim 🤲
Sende bi abdest al 2 rekat namaz kil bol bol dua et rabbime 💕
Cok sagol canim Allahim kabull etsin insallah💕💕 bugun 7 tane yasin okudum yarin da transferden once meryem suresi ile ayetel kursi okuyacagim. Esime de suya nazar duasi okutacagim. Hem ilaclarla hem dualarla elimizden geleni yapiyoruz bundan sonrasi takdiri ilahi❤

Cok sagol canim Allahim kabull etsin insallah💕💕 bugun 7 tane yasin okudum yarin da transferden once meryem suresi ile ayetel kursi okuyacagim. Esime de suya nazar duasi okutacagim. Hem ilaclarla hem dualarla elimizden geleni yapiyoruz bundan sonrasi takdiri ilahi❤
Aynen oyle kuzum.Allah kabul etsin insallah olacak ben inaniyorum🥰

Arkadaşlar transferi olanlar içimin hayırlı olsun , inşallah pozitifi görürüz hepimiz 🙂Ya birşey diyeceğim bu estrofem akıntı yapıyor muydu Ya ?Adetimden beri kullanıyorum 7 gün oldu baya akıntım var 2 gündür , sanki yumurtlama dönemi gibi .Daha önceki transferimde de kullandım ama pek hatırlamıyorum etkilerini 🤔
Hem de nasıl.yumurtlama döneminin 2 katı yoğun bende şuan.ama ben daha önce de dönmüş transfer olmuştum estrofemli o zaman oldu mu hiç hatırlamıyorum

Hem de nasıl.yumurtlama döneminin 2 katı yoğun bende şuan.ama ben daha önce de dönmüş transfer olmuştum estrofemli o zaman oldu mu hiç hatırlamıyorum
Bende 3 ay önce dondurulmuş olmuştum ama bende hatırlamıyorum canım 😊Neyse akıntı olsun Ya sorun değil 🤗

Kızlar şimdi benim bu ay dondurulmuş transfer olacak , herşey yolunda giderse bu ayın sonunda sonucu öğrenirim .Olaki negatif oldu zaten kasım 1-2 gibi adet olurum .Aralıktaki adetimle yeni bir tedaviye başlayabilir miyim sizce ?Yeniden sil baştan , yumurta toplama olacak .Araya 1 ay koymak yeterli mi acaba , ekstra bir sorun yoksa ?

Kızlar şimdi benim bu ay dondurulmuş transfer olacak , herşey yolunda giderse bu ayın sonunda sonucu öğrenirim .Olaki negatif oldu zaten kasım 1-2 gibi adet olurum .Aralıktaki adetimle yeni bir tedaviye başlayabilir miyim sizce ?Yeniden sil baştan , yumurta toplama olacak .Araya 1 ay koymak yeterli mi acaba , ekstra bir sorun yoksa ?
Canm 3 ay sonra öneriliyor genelde bence bi 5 ay bekle en fazlaa hem vucut dinlensin hem psikolojik olarak toparlan Allah korusun ya dusunme bunlari simdiden🙈

Canm 3 ay sonra öneriliyor genelde bence bi 5 ay bekle en fazlaa hem vucut dinlensin hem psikolojik olarak toparlan Allah korusun ya dusunme bunlari simdiden🙈
Kuzum Ya 5 ay çok uzun bir süre benim için.Ne bileyim belki tutmaz diye plan yapıyorum .Beniö doktorum da 3 ay öneriyor , zaten burda yaptırmayacağım .şehir dışına gideceğim , açıkçası en azından yumurta toplama olsun istiyorum , yeni yılda ücretler artmadan o kısmı atlatayım istiyorum .Eğer Aralık erken olacaksa Ocakta başlamak istiyorum en geç, ben çok sabırsızım ve ara vermek hiç istemiyorum 🤷‍♀️

Kuzum Ya 5 ay çok uzun bir süre benim için.Ne bileyim belki tutmaz diye plan yapıyorum .Beniö doktorum da 3 ay öneriyor , zaten burda yaptırmayacağım .şehir dışına gideceğim , açıkçası en azından yumurta toplama olsun istiyorum , yeni yılda ücretler artmadan o kısmı atlatayım istiyorum .Eğer Aralık erken olacaksa Ocakta başlamak istiyorum en geç, ben çok sabırsızım ve ara vermek hiç istemiyorum 🤷‍♀️
Benm her tedavimde arada 6 7 ay oldu canim sen bi doktorunla konus bi sakincasi yoksa yumurta toplamayi hemen yaparsiniz transfer icin beklersiniz.
Ama bu denemen olmazsa Allah korusun o psikolojiden cikip hemen baslamak bu stresli korkulu seruvene hemen devam etmekte buyuk cesaret😂

Benm her tedavimde arada 6 7 ay oldu canim sen bi doktorunla konus bi sakincasi yoksa yumurta toplamayi hemen yaparsiniz transfer icin beklersiniz.
Ama bu denemen olmazsa Allah korusun o psikolojiden cikip hemen baslamak bu stresli korkulu seruvene hemen devam etmekte buyuk cesaret😂
Aynen canım bende öyle düşünüyorum , sonuçta transfer olmazsa çok sıkıntı olmaz bence .Kuzum bu merkezimde sanki yanlış giden birşeyler var , içime sinmiyor gibi geliyor.Belki de ondan hemen yeni bir tedavi istiyorum , cesaretim ondan belki de .O zaman gideceğim merkezin doktoruyla görüşeceğim zaten eğer tutmazsa .Ondan bir görüş alırım , ona göre yol alırım .En kötü 15 tatilde başlarım .Ama inşalalh bu embriyom tutar da gerek kalmaz ❤️

Aynen canım bende öyle düşünüyorum , sonuçta transfer olmazsa çok sıkıntı olmaz bence .Kuzum bu merkezimde sanki yanlış giden birşeyler var , içime sinmiyor gibi geliyor.Belki de ondan hemen yeni bir tedavi istiyorum , cesaretim ondan belki de .O zaman gideceğim merkezin doktoruyla görüşeceğim zaten eğer tutmazsa .Ondan bir görüş alırım , ona göre yol alırım .En kötü 15 tatilde başlarım .Ama inşalalh bu embriyom tutar da gerek kalmaz ❤
Insallah canim insallah sen pozitif dusunmeye devam et dua et bol bol oku tesbihatlari cek hersey yolunda gidicek Allahin izniyle💕

Olumlu düşün canım öyle olacak inşallah🙏🏻 Ben temmuzda taze transfer olmuştum negatif olunca 1 adet bekleyip ekim 4 yeniden dondurulmuş transfer oldum

Arkadaşlar elimde içinde 3 tane kalmış crinone jel , 2 ampul kalmış 50mg'lık ampul iğne progestan, 3 tüp kalmış 25 mg prolutex iğne, 70 kapsül previt positive, 2,5 full kutu progestan 200 mg kapsül hap ve coraspin var ihtiyacı olan varsa ücretsiz göndermek istiyorum

Eklentiler

• 4C3DF04F-E030-4B17-889B-83586101A826.jpeg
    4C3DF04F-E030-4B17-889B-83586101A826.jpeg
    120,9 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar bugün progestanı fitil olarak kullanmaya başladım 4 gindür crinone jel kullanıyordum ilk defa progestan kullanıyorum 2 tane vajinal uyguladım ama iç çamaşıra tortu olarak geri gelmiş normal mi bu ????🙄🙄🙄🙄 sabah 2 akşam 2 uygulayacağım bu arada.

X