EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar bugün progestanı fitil olarak kullanmaya başladım 4 gindür crinone jel kullanıyordum ilk defa progestan kullanıyorum 2 tane vajinal uyguladım ama iç çamaşıra tortu olarak geri gelmiş normal mi bu ????🙄🙄🙄🙄 sabah 2 akşam 2 uygulayacağım bu arada.
Normal canım attıktan sonra bir süre ayaklarını havaya dik uzan

Kızlar bugün progestanı fitil olarak kullanmaya başladım 4 gindür crinone jel kullanıyordum ilk defa progestan kullanıyorum 2 tane vajinal uyguladım ama iç çamaşıra tortu olarak geri gelmiş normal mi bu ????🙄🙄🙄🙄 sabah 2 akşam 2 uygulayacağım bu arada.
Benimde geliyor valla. İllaki gelecek yani normal. Ben sabah tek akşam tek kullaniyorum.

Kizlar merhaba nasil gidiyo benim adetim 3gunde kesildi normalde 6.7 gun olurum estrofem kullaninca baskiliyo hemen insulin direnci var bende pcostan dolayi diaormin 1000lik kullaniyorum sabah akşam euthyrox diye bi ilac kullaniyorum folbiol coraspin kullaniyorum transfer yaklasincada oksapar ve progestan igne kullaniyorum ilkindede oyle kullanmistim size neler verdiler

Normal canim vucut fazlasini atiyo alicagini aliyo

Kizlar merhaba nasil gidiyo benim adetim 3gunde kesildi normalde 6.7 gun olurum estrofem kullaninca baskiliyo hemen insulin direnci var bende pcostan dolayi diaormin 1000lik kullaniyorum sabah akşam euthyrox diye bi ilac kullaniyorum folbiol coraspin kullaniyorum transfer yaklasincada oksapar ve progestan igne kullaniyorum ilkindede oyle kullanmistim size neler verdiler
Ben simdilk estrofem ve vitamin kullaniyorum hep boyle kullandim transfere yakin progestanlar eklenecek

Kızlar şimdi benim bu ay dondurulmuş transfer olacak , herşey yolunda giderse bu ayın sonunda sonucu öğrenirim .Olaki negatif oldu zaten kasım 1-2 gibi adet olurum .Aralıktaki adetimle yeni bir tedaviye başlayabilir miyim sizce ?Yeniden sil baştan , yumurta toplama olacak .Araya 1 ay koymak yeterli mi acaba , ekstra bir sorun yoksa ?
Bence biraz ara ver ben her tüp bebegin sonunda 1 yıl ara verdim 3. Tüp bebeğe başlicam hepsini 1 yıl arayla yaptm

Estrofem gunde 3
Jel gunde 2
Dekort gunde yarim
proluton depot 3 gunde 1
Oksapar gunde 1
Ecoprin gunde 1
Arti folik asitler bir de karnimda bant var.

Proluton fena yalniz 15 20 dk yanmaya devam etti

Mrba arkdslar 3. Tüp bebeğe başlicam sperm morfolojimz sıfır tek sorun bu. Embryolar hep 5. Gün A kalite herşey yolunda gidiyo ama ne oluyosa negatif oluyo sonuç. Simdi tüp bebege başlamadan bir iki ay önce eşime ne kullanablrz tüp bebek öncesi erkek infertilitesnden dolayı ürolojide ön tedavi gören var mı varsa neler yaptnz

Ahahah bende ya 3. Denemem olacak hala onu düsunuyorum😂😂
Bence bu idrarı tutmaktan tutmuyo embryolar ben çok kaslyrm sonrasında altına bez veryolar ama yapamyrm o anda rahim de kaslyosa direk embriyoyu atar 3. Tüp bebeğe başlicam hakkmzda hayrlsı 😔

Bende ilkinden 10ay sonra suan ikinciye basladim ki daha baslamadan hala dusunurum orda cisimi nasil tutcam gene diye😄
Bence idrarı tutarken rahim kaslyo yoksa benm hep a kalite 5. Gün embryolarydi herşey mükkemmel diodu doktor ama bu idrarı tutma beni mahvedio başka bi yolu yok mudur bunun😔

Mrba arkdslar 3. Tüp bebeğe başlicam sperm morfolojimz sıfır tek sorun bu. Embryolar hep 5. Gün A kalite herşey yolunda gidiyo ama ne oluyosa negatif oluyo sonuç. Simdi tüp bebege başlamadan bir iki ay önce eşime ne kullanablrz tüp bebek öncesi erkek infertilitesnden dolayı ürolojide ön tedavi gören var mı varsa neler yaptnz
Biz erkek infertilitesi azosperm hastasiyiz tese ile sperm elde ediliyor onun icin tup bebek oncesi bi tedavi gormedik hic ama 3. Denememiz bizimde ikinci tutmustu bos gebelik oldu.
Size onerecegim tek sey embriyo transferinden once pgt yapilmasi embriyonuz genetik hasarli olabilir.

X