EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Arkadaşlar transferi olanlar içimin hayırlı olsun , inşallah pozitifi görürüz hepimiz 🙂Ya birşey diyeceğim bu estrofem akıntı yapıyor muydu Ya ?Adetimden beri kullanıyorum 7 gün oldu baya akıntım var 2 gündür , sanki yumurtlama dönemi gibi .Daha önceki transferimde de kullandım ama pek hatırlamıyorum etkilerini 🤔

Estroferm bende ateş basması yapıyor sıcaklıyorum sürekli.ayaklarımın altı avuç içlerim yanıyor bazen.. Ama için rahat etmiyorsa sende test yaptır☺
Teşekkür ederim kızlar içimi rahatlattınız 😇 @Yasnaz Suoz Suoz C Cigdemss Olmazsa 1-2 gn durumumu takip eder ihtiyaç duyarsam test yaptırırım

Arkadaşlar transferi olanlar içimin hayırlı olsun , inşallah pozitifi görürüz hepimiz 🙂Ya birşey diyeceğim bu estrofem akıntı yapıyor muydu Ya ?Adetimden beri kullanıyorum 7 gün oldu baya akıntım var 2 gündür , sanki yumurtlama dönemi gibi .Daha önceki transferimde de kullandım ama pek hatırlamıyorum etkilerini 🤔
Galiba yapıyor canım Ben de bugün fark ettim yumurtlama günümde gibi fazlaydı

Kizlaarr transferim yarin saat 14:00’te😍 yani tam 14 saat kaldi👼💕 lutfen dua edin, ben size hep ediyorum. İnsallah artik biz de anne olalim💕💕
Yaa cok heycanli rabbim yardimcin olsun az once meryem suresi okudum hepimize dua ettim 🤲
Sende bi abdest al 2 rekat namaz kil bol bol dua et rabbime 💕

X