EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlaaaaar Bugünün Güzel Haberi Benden Gelsin 😂😍🎈🎊🎈 Ohh iyiki de gitmisim. 5. gün embriyosu 6. gün kan testi sonucum: 26,54 🙏❤ İnşallah hayirlisiyla artarak devam eder 🙏Tekrar pazartesi gidicem. Tiroid ilaci kullandigimdan TSH testi de yapildi iyi ki yapilmis cünkü 1 olan degerim 4.4 olmus ilacimi artirdi hoca. Sıpa 6 günde bile tsh degerime ortak olmus 😂 Kızlar insallah hepimizin degerleri artar. Tüm arkadaslar pozitif sonuclarini alir. Negatif olan arkadaslarda en kisa zamanda hayirlisiyla pozitif sonuclarini alirlar. İyi günde kötü günde buradan birbirimize hep destek tam destek 🙏😍
Cok cok sevindimmm!!😍😍 insallah kat kat artar saglikla kucagimiza alirizz💕

Evet dondurulmuş aslında hala korkuyorum yapmaya çünkü hiç belirtim yok sanki olmadı gibi😞
Canim kotu dusunme ben 11 gun bekledim test icin yapmadim test gunume kadar hic belirtim olmadi kan verdim sonuc cikana kadar idrar testi yaptim cok cok silik hayalet cizgi cikti kan degerimde 42 cikti cok gec gecmis kanada idrarada bugun transferimin 25. Gunu belirtilerim yeni basliyo diyebilirim

Simdi arkadaslar en samimi duygularimla birseyler yazmak istiyorum. Burada yazili olarakta kalsin bunlar. Cok umudum olmadan gittim acikcasi ben. Kötüye hazirladim kendimi bu sürecin daha en basinda. Hayatimda belirsizligi hic sevmedigimden gittim yaptirdim. Az da olsa bir fikrim olur diye. Kızlar ben uzun yillar bankacilik yaptim. Asker cocuguyum cok yer gezdim bu hayatta. Bu vesilelerle o kadar cok insan tanidim olay gördüm tecrübe sahibi oldum ki. Rabbimin kötü işi olmaz. Biz bu yola cikarken esimle hayirlisiysa olsun diye girdik. Degilse olmasin. Elimizden geleni yapip olmuyorsa vardir rabbimizin bir bildigi dedik. Şuan aynisini diyorum bu deger düsebilir birkac gün sonra ya da ileriki dönemlerde kaybedebilirim. Tabii ki üzülürüm ama kendimi eşimi yipratmam. Sizde yapmayin yapmayalim nolur. Rabbimden hep hayirlisini diliyorum hepimiz icin. Bu düsünlerim her durumda böyle olacak. Ve hep burada olacagim Allahin izniyle Sevinci artirip aciyi da paylasip azaltmak icin. Hepinizi öpüyor kocaman sariliyorummmm ❤😍😘🙏
Cok tatlisin bendende yasca buyuksun ablam gibi dediklerini birbir yaziyorum aklima 😍😘😘

Benimki olmamış:KK42:eşime söylemicem pazartesi öğrenir artık nasip değilmiş ben yine iğnelerimi falan kullanıcam pazartesi testimi yapıcam ama sonuç belli bir sonrakine inşallah zaten 7. Gün embriyosunun tutmayacağı belliydi erken testide almıştım hem de 18 TL ye :63: yapmadan önce bi bakayım dedim sonuç çıkmışmı besbelliydide neyseehhh Rabbim sizleri yavrunuza kavuştursun inşallah

Eklentiler

• Screenshot_2020-10-23-18-21-47.png
    Screenshot_2020-10-23-18-21-47.png
    47,3 KB · Görüntüleme: 41
Benimki olmamış:KK42:eşime söylemicem pazartesi öğrenir artık nasip değilmiş ben yine iğnelerimi falan kullanıcam pazartesi testimi yapıcam ama sonuç belli bir sonrakine inşallah zaten 7. Gün embriyosunun tutmayacağı belliydi erken testide almıştım hem de 18 TL ye :63: yapmadan önce bi bakayım dedim sonuç çıkmışmı besbelliydide neyseehhh Rabbim sizleri yavrunuza kavuştursun inşallah
Tek embriyo muydu canm 😔

X