EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Test gününe kadar hergün test yapcam gibi hissediyorum :))) Rabbim ne nasip ettiyse o olacak ama insan oğlu işte merakına yenik düşüyor :) çok şükür ki bir oğlum var Rabbim ona sağlık versin öncelikle olmazsa da bir iki ay dinlenip tekrar denicez o konuda anlaştık eşimlede heyecan işte :)

29 unda canım .Ama ben pazartesiden itibaren erken gebelik testi yapmaya başlayacağım evde Çok sabırsızım
Sabırsız seni erken test yapıp tek çizgi görürsende üzülme sonrada tutunma gelişme vs oluyor bunud bılerek yap testı ama bence beklesen daha iyi olur inşlh pozitifi görürsün cnmmm

Konumuzun dışında ama yazılarıma emoji koyamıyorum bi yerden ayar mı yapılıyor

Arkadaşlar, bugün transferimin 7. Günü. 7 gündür prolutex ve oksapar vuruluyorum. Dün akşam ve bu akşam iğne vurulduktan sonra iğnenin girdiği nokta kanadı. Çok fazla kanamasa bile bir iki damla kan geldi. Acb oksapar kanımı çok mu cıvıttı böyle bir durum yaşayan var mı?

Yok canm o arada bi olur yanlis tutustan bile olabilir bende bikere gonalf de o sekilde olmustu korkma kanin sıvılassada bisey olmaz

Sabırsız seni erken test yapıp tek çizgi görürsende üzülme sonrada tutunma gelişme vs oluyor bunud bılerek yap testı ama bence beklesen daha iyi olur inşlh pozitifi görürsün cnmmm
İnşallah canım , herşeye hazırlıklıyım .Nasipse olacak zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…