EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

bence de yok ben dun akşam yatamadım 2kat artıs olacakmı neolacakmı dıye..dun rahat bırkac gun gecırecem endişe etmeyecem dıye söz verdim bana da salı-çarşamba gorunur dedi doktorum neolır neolmaz dıye carsambaya aldım salı gorulmez stres olurum falan duye ama ban kalp atışı için ilk test gununden 3hafta sonra dedıler çok geldı sankı ama yapacak bısey yok🤷‍♀️bu endişe hep devam edecek bişey bıtecek yenısı her ay eminim bunu yönetmek lazım kalbi şimdi oluşmaya başlayacakmıs o sebeple nekadar rahat huzurlu olursak pozıtıf ıyı dusunursek okadar ıyı bence💐
Ayy cok haklisin canim bunu yonetmeyi simdiden ogrenemezsem cocuk dogana kadar panik hastasi olurum. Allah nasip ederse zaten saglikla kucagimiza aliriz. İcimizi ferah tutup endiseye yer vermeyelim ki onlar da rahat rahat buyusunler🧿❤️

İnternetten erken gebelik testi sipariş ettim .Bulunduğum yerdeki eczanelerde erken gebelik testi yok malesef .Uygun fiyatlı 5 tane aldım .Bakalım gelince pazartesi yaparım 9.günün oluyor .Artık olmazsa bile geri kalanları sonra kullanırım , sonuçta tutmazsa biLe 2-3 aya yeni tedaviye başlarım inşallah , yılmak yok 🐣
Bn gununden önce yapmıcam bu sefer galıba gunu gelince ogrenmk daha ıyı olur

CAnım 6.gün embriyosu demek gelişimi yavaş embriyo demek .Yani 5.günde tamamlanacakken yavaş gelişip 6.günde tamamlanıyor .O 6aa 5.gün embriyosu da olabilir 6.gün de olabilir .O sayılar günü ifade etmiyor .Birde 2.gün ve 3.gün embriyosuysa hücreleri söyleniyor .5 ve 6.günde kaliteleri söyleniyor
Slmm. Aradığım cvp sende benimde bügün 5.gündü embriyolarn aradılar 2tanesi ii kalitede dondurduk 5tanesi gününe göre yavaş altıncı güne bekletçez dediler 6.günü görme ihtimalleri varmı sence?

bence de yok ben dun akşam yatamadım 2kat artıs olacakmı neolacakmı dıye..dun rahat bırkac gun gecırecem endişe etmeyecem dıye söz verdim bana da salı-çarşamba gorunur dedi doktorum neolır neolmaz dıye carsambaya aldım salı gorulmez stres olurum falan duye ama ban kalp atışı için ilk test gununden 3hafta sonra dedıler çok geldı sankı ama yapacak bısey yok🤷‍♀️bu endişe hep devam edecek bişey bıtecek yenısı her ay eminim bunu yönetmek lazım kalbi şimdi oluşmaya başlayacakmıs o sebeple nekadar rahat huzurlu olursak pozıtıf ıyı dusunursek okadar ıyı bence💐
Canim ben dun keseyi gordum cok sukur kalp atisi icin iki hafta sonra gel dedi doktor bana cok fazla geldi ama doktor anca olur dedi dun transferimin 23. Gunuydu bide

Benim de carsamba gunu kese randevum. Bir yandan kendimi boyle seylere kaptirmamak istiyorum o yuzden kan vermeyecegim diyorum. Cunku bu endisenin sonu yok bunu kontrol altina almam gerekiyor. Dun esim bana hediye almis hamileyim diye. O kadar kotu oldum ki ya bisey olursa hayal kirikligi yasatirsam diye. Oyyy sanirim bu duygu karisikliklari da hamilelik belirtisiymis
Canım inan o endişe bendede var eşimde sürekli napıcaz senınle 9 ay diyor sürekli kafaya takacak bişey buluyorum bana doktor 3. Kana gerek yok dedi keseyi görene kadar artt mı acaba katlandı mı acaba diye taktım neyse biliyosınuz keseyi gördük şimdide kalp atışı duyacakmyım diye endişeleniyorum😔🙄 sanırım tüp bebekle bu kadar emek verince kaybetme korkusu oluyor

Kızlar doktorumu aradım bende kan pıhtılaşması olduğunu söyledim.kan sulandırıcı yazalım dedi. Kleksan 0.4 ml al dedi. Evde bi baktım oxapar 0.6 ml varmış. Onu kullansam olur mu acaba? Siz kaçlık kullanıyorsunuz.devlet hastanesi doktoru. Yarına kadar ulaşamam

Kızlar doktorumu aradım bende kan pıhtılaşması olduğunu söyledim.kan sulandırıcı yazalım dedi. Kleksan 0.4 ml al dedi. Evde bi baktım oxapar 0.6 ml varmış. Onu kullansam olur mu acaba? Siz kaçlık kullanıyorsunuz.devlet hastanesi doktoru. Yarına kadar ulaşamam
Homozigot musun heterozigot mu canım?

Aynı ilaç diye biliyorum. 0.4ml kadarını vur, gerisi şırıngada kalsın

Cleksanı bulamazsn zaten canm hic biyerde yok depolarda yokmus muadili oksapar var onu veriyolar benim doktorum olur kullan dedi onu oluyorum ben

Bilmiyorum gen testi sonucumu bulamıyorum.ilk tüp bebek tedavimde 0.6 vermişti. Bu seferki doktorumu aradım hiç sormadı homozigot mu heterozigot m bu diye. Ama heterozigottu galiba
Homozigotum ben su an 4000 vuruluyorum daha transferım falan olmadı transferden sonra 6000 vurulcaktım doktor oyle bişeyler soylemişti. Ama bılemedım şimdi🤷🏻‍♀️

X