EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Slmm. Aradığım cvp sende benimde bügün 5.gündü embriyolarn aradılar 2tanesi ii kalitede dondurduk 5tanesi gününe göre yavaş altıncı güne bekletçez dediler 6.günü görme ihtimalleri varmı sence?
Var canım tabi ki .Benim öyle dedikleri iki taneden birisi 6.günü gördü

Canım inan o endişe bendede var eşimde sürekli napıcaz senınle 9 ay diyor sürekli kafaya takacak bişey buluyorum bana doktor 3. Kana gerek yok dedi keseyi görene kadar artt mı acaba katlandı mı acaba diye taktım neyse biliyosınuz keseyi gördük şimdide kalp atışı duyacakmyım diye endişeleniyorum😔🙄 sanırım tüp bebekle bu kadar emek verince kaybetme korkusu oluyor
Evet canim iste bunu demek istemistim dedigin gibi simdi gidip kan testi yapsam rahatlicam tamam evet ama keseyi gorunce de bu sefer kalp atisina kadar kendimi yiyip durucam. Gecen de sma hastalariyla ilgili yazi gordum. Genetik tarama ile annede sma tasiyicilgi var mi diye test yapiyorlarmis. Kac gunum oyle gecti keske onceden bilseydim yaptirsaydim diye
Sonu yok bu endiselerin...

Evet canim iste bunu demek istemistim dedigin gibi simdi gidip kan testi yapsam rahatlicam tamam evet ama keseyi gorunce de bu sefer kalp atisina kadar kendimi yiyip durucam. Gecen de sma hastalariyla ilgili yazi gordum. Genetik tarama ile annede sma tasiyicilgi var mi diye test yapiyorlarmis. Kac gunum oyle gecti keske onceden bilseydim yaptirsaydim diye
Sonu yok bu endiselerin...
Çok doğru gerçekten sonu yok bunu biliyorum ama elinde olmuyor bazen bol bol dua edicez elimizden bişey gelmiyor 🤲🏻

Bende onun için endişeleniyorum her gün test yapıyorum benimkisi 7. Gün embriyosuydu çünkü
evt kimisi iyi kimisi değil diyince insanın kafası karışıyor halince inşlhh tutunur sana sımsıkı güzel haberinide yaz beni etiketleyerek hepimiZin umuta ihtiyacı var dilerim sevinçten havalara uçarsın🙏🏻🌸

kimide yazmış 6.gün olanlar iyi olmuyormuş vs canm skldı bi okadr valla artık stresten;( bu arada senın ne zamn transfer
Benim oldu canım transferim 3.gün embriyosu .Canını sıkma zaten 5.gün iki tane embriyon var ne güzel .benim hiç 5.gün embriyom olmadı bile.Benim 6.gün embriyom tutmadı ama tutan çok var .İyi olmaz diye birşey yok sonuçta Blast olmuş iyi bir embriyo oluyorlar .

Benim oldu canım transferim 3.gün embriyosu .Canını sıkma zaten 5.gün iki tane embriyon var ne güzel .benim hiç 5.gün embriyom olmadı bile.Benim 6.gün embriyom tutmadı ama tutan çok var .İyi olmaz diye birşey yok sonuçta Blast olmuş iyi bir embriyo oluyorlar .
ilk denemem ve yeni yeni öğreniyorum bazı şeyleri hiç evhamlı biri değilim tevekküle inanırım.ama burda okadar çok tutarsız zıt görüşler okudum ki allak pullak oldum.sonuçta 3-5 ne olursa olsun nasip.biz sayısal istatistiklerle uğraşırken nasipten öteye köy yok haklısın🌸

ilk denemem ve yeni yeni öğreniyorum bazı şeyleri hiç evhamlı biri değilim tevekküle inanırım.ama burda okadar çok tutarsız zıt görüşler okudum ki allak pullak oldum.sonuçta 3-5 ne olursa olsun nasip.biz sayısal istatistiklerle uğraşırken nasipten öteye köy yok haklısın🌸
Aynen canım .Benimde ilk denemem negatif oldu , şimdi dondurulmuş vardı 1 tane onu transfer ettirdim.Bakalım olmazsa sil baştan başlayacağız , eşimde ciddi sperm sorunu olduğu için tedirginim yine .İnşallah senin ilk denemende pozitif olur 🙂

Canım benim doktorum ısrarla 2 gün sonra banyo yap demişti ama sen daha iyi bilirsin tabiki. Daha bugün transfer oldun değil mi o yüzden yazdım ☺️
Yaptim canim ben sordum bende yapabilirsin dediler ki ben oglumdada yaptim. Gusul alip ciktim birde cok ilikta yaptim ve oturarak namaz kildim. Bu kadar kucuk seylerin ona zarar vercegini gercekten dusunmuyorumm Rabbim buyuktur. Kaynar suyla banyo yapmak tabikide cok zararlidir

Aynen canım .Benimde ilk denemem negatif oldu , şimdi dondurulmuş vardı 1 tane onu transfer ettirdim.Bakalım olmazsa sil baştan başlayacağız , eşimde ciddi sperm sorunu olduğu için tedirginim yine .İnşallah senin ilk denemende pozitif olur 🙂
seninde inşlh bu sefer tutarda anniş olursun🙏🏻🥰 tedirgin olma nasipte varsa 1sperm de yeter bir yumurtaya güzel haberlerini yaz test nezaman?

X