EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ne güzel yazmışsın 😊 Evet sonu güzel bitince hepsi unutuluyor❤️ Ben hep tek başına vurdum iğneleri. Aslında şimdi progestanı göbekten vurduğum için şükrediyorum. Dört yıl önce kalçadan vuruluyordum her gün.

Hem göbek mosmor, hem oturup kalktıkça kalçada inanılmaz bir acı. Hem de iğne vurulmak için sürekli dışarı çıkmak gerekiyor, arabaya binmek gerekiyor. Bir şey olur mu korkusu. Bir de biz hiçkimseye tedaviyi söylemedik. Her şeyi içimde yaşadım. 18 embriyodan hiçbirini dondurmadık dediler. Dünyam başıma yıkıldı. Üç ay ağladım. Meğer dondurup unutmuşlar
Göbekten bacaktan nerden buldumsa vurdum. Kolumu bacağımı bırakmayı göze aldım😅😅 bu uğurda ne yapalım Nasibe düşen buydu.

8. Haftada pıhtı atması nasıl oldu canım?
Kanama şeklinde oldu canim. 12 saat boyunca leke geldi ilk iki saat kandı sonra rengi döndü. İki kesemin ortasında pıhtı oluşmuş. Onuda sancı ile atmış vücut birazı halen vardı bir sonrakine kalmamıştı vücut emiyormuş.

Suankii transfer olan embriyomus genetikten gelmisti 3 sene once . 7 tanesine islem yapilmadi . Ugrasmak istemiyoruz artik suan bir oglumuz var o da tup bebek o da genetikten gelmisti. Yani bu da tutarsa tutar tutmazsa Rabbim normal yolla nasip eder insaAllah.

Valla bende pek yatmadım , ben sürekli yatmakla bi alakasını olduğunu düşünmüyorum ama tabi içimiz rahat etmiyor o ayrı
Valla suan icim.cok rahat yatmani onermem dedi doktor. Kan akisi icin normal yurucez evde. Banyo yapicam birazdan sikinti olmazmis. Namazlarimi falan oturarak kilicam. Resmen uzerimden buyuk bir yuk kalkmis gibi hissediyorum .

Valla suan icim.cok rahat yatmani onermem dedi doktor. Kan akisi icin normal yurucez evde. Banyo yapicam birazdan sikinti olmazmis. Namazlarimi falan oturarak kilicam. Resmen uzerimden buyuk bir yuk kalkmis gibi hissediyorum .
Sen böyle stressiz olduğun sürece tutacak inşallah canım , oğluna kardeş gelecek ❤️

Kizlar kizlar bugun depresifim dun kimyasal olan arkadastan cok etkilendim☹️ İnsallah hepimizin yuzu gulsun. O arkadasimiz da insallah yeniden hamile kalir ve saglikla kucagina alir. Dunden beri dusunuyorum ya benim de kimyasalsa diye. Doktor istemedi ama acaba bir kan daha mi versem☹️

Kizlar kizlar bugun depresifim dun kimyasal olan arkadastan cok etkilendim☹️ İnsallah hepimizin yuzu gulsun. O arkadasimiz da insallah yeniden hamile kalir ve saglikla kucagina alir. Dunden beri dusunuyorum ya benim de kimyasalsa diye. Doktor istemedi ama acaba bir kan daha mi versem☹️
Icin rahat edicekse git bi ozelde yaptir canm ben doktor daha verme dedigi halde rahatlamak icin yapmistim

X