EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Evet berfu hocamda oldum tedavimi 6 yumurta toplandi 1 tane kaldı elimde insallah can bulur bende saglikla🙏
İnşallah. Bende Berfu hocanın hastasıydım orda histeroskopi olmuştum tüp bebeğe devam edemedim pandemiden dolayı ertelenmişti. O sırada kendin dene istersen, kan sulandırıcı kullanırsın dedi. Bende hemen hamile kaldım ama 9 haftalıken kürtaj oldum. Sonra Istanbula taşınmak zorunda kaldık. Şimdi Istanbulda devam ettiriyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun İnşallah.

BCC62DCC-0D05-470F-B4F5-2A245E2AD4E1.jpeg
BCC62DCC-0D05-470F-B4F5-2A245E2AD4E1.jpeg
kızlar 5.gün embriyosu transferi oldum bugün transferin 6.günü dayanamadım test yaptım böyle çıktı😀 5. dk sonunda ki görüntü bu yorumlarınıza ihtiyacım var

Geriden geliyordu gelişimi 7. Güne gitmişti öyle dondurdular
AA benimde
Eki Görüntüle 2708782 Eki Görüntüle 2708782 kızlar 5.gün embriyosu transferi oldum bugün transferin 6.günü dayanamadım test yaptım böyle çıktı😀 5. dk sonunda ki görüntü bu yorumlarınıza ihtiyacım var
beniöde böyleydi canım ama ben çatlatma vurulduğum içim sevinemedim bugün kan verdim inşalşah sevineceğim.. çatlatma vurulmadıysan hamilesin ☺️♥️

Nasıl pıhtı varken vermedi canım. Bende yok 8 genimr bakıldı pıhtı sorunum çıkmadı. Ama tedavi ilaçları yapıyor dedi doktorum ve birazda kanın koyu her ihtimale karşı verelim dedi. Son tedavi olduğum merkezde yine aynı şekilde. Hem iğne vuruldum hem coaspirin kullandım. Buna rağmen 8. Haftada pıhto attım. Ve bunları vurulmasam Allah bilir ne olurdu dedim. Başka bir hekimden de onay mı alsan.
8. Haftada pıhtı atması nasıl oldu canım?

X