EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar bana biseyler oldu 1 saattir. Ates basti bir anda ter bosandi üstümde sitma tutmus gibi oldu. 3 kere ustumu degistirdim. Karnim kasiklarimda pit pit pit biseyler oldu belime bi agri oldu sonra terleme geldi. Simdi sakinledim biraz. Hic boyle bisey yasayan oldu mu 😔
Progestan kullaniyor musun? Bana ilk zamanlar o cok boyle etkiler yapmisti.

Violett90 Violett90 ben dün bir arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim. Kızın şiddetli ağrısı oluyor hastaneye gidiyor gebelik riski var diyip eve göndermişler. Haberi yok hamile olduğundan 11 gün boyunca kanaması olmuş ve az değil dedi Kırmızı ve çok.. 3 tane dr a gitmiş hepsi kimyasal gebelik geçiriyosun demiş, en son gittiği doktorda kese görmüşler. ☺️ Allah nasip ettiyse olur inşallah, O na güven sakin ol , dua et canım ..
Yaa ne guzel insallah saglikla kucagina alir❤️❤️ Beni de ayin 28’inde kese icin cagirdi insallah guzelce goruruz

Kızlar bana biseyler oldu 1 saattir. Ates basti bir anda ter bosandi üstümde sitma tutmus gibi oldu. 3 kere ustumu degistirdim. Karnim kasiklarimda pit pit pit biseyler oldu belime bi agri oldu sonra terleme geldi. Simdi sakinledim biraz. Hic boyle bisey yasayan oldu mu 😔
Ben yaşamadım canım adet ağrısı dışında bişey. Ama bi arkadaşım hamile olduğumu kasıklarımdaki pıt pıttan anlarım dedi omda 3 tane varda üçündede ole oluyormuş

X