EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

10.gün pozitifti. 11 ve 12 de silikleşti. 13.gün hiç yoktu. Herkeste aynı olmaz tabii
Benim 12 ve 13. Gün bak atıyorum canım. üstteki dün alttaki. Bu sabah yaptığım. İnşallah yarına silinmez

Eklentiler

• 1C3DD13E-4C5A-4F0F-9DBF-DE61863F8D14.jpeg
    1C3DD13E-4C5A-4F0F-9DBF-DE61863F8D14.jpeg
    77,3 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar Samsun medicalparkta transferden sonra hiç yatırmıyorlar. Ben ısrar edip 25 dakika civarı yattım. Daha mı çok yatsaydım diye aklıma takılıyor

Ya şuan birazda olsa rahatladım dayanamıcak kadar ağrımıyor ama kasıklarım belim bacaklarım göğüslerim yani bütün adet belirtilerim var şuan her ay ne yaşıyorsam ondam çok korkuyorum ya
Adet belirtilerinin hepsi gebelik belirtileriyle aynı zaten. Bence güzel bir dizi aç rahatla. Ben Friends’i ikinci kez izliyorum😊 Nasılsa uzun süre bu koltukta olacağım diye 😄

Benim 12 ve 13. Gün bak atıyorum canım. üstteki dün alttaki. Bu sabah yaptığım. İnşallah yarına silinmez
Bence koyulaşmış. Sen kendini hamile gibi düşün. İlaçlarını düzenli kullan, bol su iç, protein ağırlıklı beslen. Bolca meyve, özellikle kuru kayısı ye ki tuvalette hiç ıkınma. İnşallah birkaç güne güzel haber alırsın

Bi saat yatıranda var 20 dakika yatıranda canım bende 30 dakika yat dediler 40 a çıkarmıştım kendimce kalkmadım 😅
Benim doktor hiç yatırmıyor. Direkt yürüyerek çöküyor herkes. Ben ısrar ettim. 10 dakika destede, 15 dakika odada yattım. Sonra da 2 saat yok gittik ama arabada ben yattım. İnşallah iyidir minnoşum

Bence umutsuz olma. Herkesin bünyesi Farklı.
benim 51 çıkan değerim iki gün sonra 72 olmuştu. Şimdi Kızım üç yaşında 😊
Çoook üzülmüştüm ama içini ferah tutmaya çalış. İnşallah Sağlıkla devam eder 🤲
Amin inşallah ya içimi ferahlatmaya çalışıyorum sağolun sizlerde çabalıyorsunz umarım dediğinz gbi olurda sağlıklı bir gebelik elde ederiz bizde çok teşekkürler cevabınız için ilginize 🤲🏻 Allah hayırlısını versin

Benim doktor hiç yatırmıyor. Direkt yürüyerek çöküyor herkes. Ben ısrar ettim. 10 dakika destede, 15 dakika odada yattım. Sonra da 2 saat yok gittik ama arabada ben yattım. İnşallah iyidir minnoşum
İyidir iyidir içimizi ferah tutalım dicem ama ben çok korkuyorum iyice artmaya başladı ağrı çok ilginç ya sanki adet olcam az sonra inşallah adetteki gibi dayanamayacağım kadar şiddetlenmez ilaçta içemem cunku

X