EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar hepimize çook teşekkür ederim darısı hepinize ayrı ayrı hepiniz dualarımdasınız yol arkadaşlarım benim🤗 ultrasonda karından baktı hoca sadece kese göründü çok erken çağırmışız dedi ama 2 tane net keseyi gördü haftaya cumartesi kalp atışı için gideceğim 🤲🏻🙏🏻🥰

Kızlar bana biseyler oldu 1 saattir. Ates basti bir anda ter bosandi üstümde sitma tutmus gibi oldu. 3 kere ustumu degistirdim. Karnim kasiklarimda pit pit pit biseyler oldu belime bi agri oldu sonra terleme geldi. Simdi sakinledim biraz. Hic boyle bisey yasayan oldu mu 😔
Sakin ol canım inşallah bebeğin sana tutunuyor

Benim 11. Gün değerim 1453 çıktı çok şükür ☺️ tek embriyoydu. İkiz olur mu acaba ☺️
Eğer olursa içerde bölünmüş demektir canım. Tek yumurta ikizlerin olacak demektir 😂 inan mümkün size başımızdan geçeni anlatayım da kafanız dağılsın hemde senin olur mu soruna cevap olsun 😂 transferin 30. Günü tüp bebek doktoruna gittik alttan baktı ikisinin de kalbini çok şükür duyduk. Aynı hastanede kadın doğum doktoruna yönlendirdi bizi. Gittik gebelik takibimi yapacak doktora. Tanıştık ettik on gün sonra tekrar gel dedi öyle ayrıldık. Gittim masaya yattım ekran karşımda. Kadın aleti koydu burda üç kese var dedi. Eşimde yanımda ikimiz aynı anda üç mü dedik. Evet bak ekrana biri içerde bölünmüş dedi bende bakıyorum iki kese yapışık bir kese ayrı olacak şekilde gerçekten üç kese var. Alttan bakayım dedi o alttan bakana kadar aklımdan bir sürü şey geçti. Üçü karnıma nasıl sığacak hani ikizler normal bebek kilosunda doğabiliyor ( ki benimkiler öyle oldu) ve hafta olarakta ileri gidebilir ( ki 38. Haftanın ortasında doğum yaptım 😅) ama üçüz daha riskli.. Onları sadece düşündüm Allah yukarda kendim aklıma gelmedim bile. Baktı yansıma dedi hadi iyisiniz iki tane dedi. Bu mümkün müydü dedim yani olabilir miydi sonuçta doğal değil ki tedavi ile olmuş. Mümkün dedi nelerle karşılaştım meslek hayatım boyunca bu en normal sayılacak durumlardan biri dedi. 😂

X