EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ayy bende bende 2 tane koyuldu ama esim ikiz olsun diye ben tek olsun diye dua ediyorum yarin gorcez bakalim kimin duasi kabul olcak 😂😂
Ayy bende bende 2 tane koyuldu ama esim ikiz olsun diye ben tek olsun diye dua ediyorum yarin gorcez bakalim kimin duasi kabul olcak 😂😂
Kaçta gideceksin yarın ben 12.45 te kan vereceğim zamanki kadar heyecanlı değilim hala hiçbir belirtim de yok sen de durumlar nasıl?

Kaçta gideceksin yarın ben 12.45 te kan vereceğim zamanki kadar heyecanlı değilim hala hiçbir belirtim de yok sen de durumlar nasıl?
Benim randevum 4 te benimde belirtimin hala olmamasi biraz korkutuyo keseyi gorursek bos gorurum diye korkuyorum heyecandan cok korku var deli gibi bos gebelik konularini okuyorum kendime engel olamadan yapcak hic biseyde yok canim sıkılıyo kendimi onlari okurken buluyorum hayirlisiyla bi yarinida guzelce atlatsak 😒

Benim randevum 4 te benimde belirtimin hala olmamasi biraz korkutuyo keseyi gorursek bos gorurum diye korkuyorum heyecandan cok korku var deli gibi bos gebelik konularini okuyorum kendime engel olamadan yapcak hic biseyde yok canim sıkılıyo kendimi onlari okurken buluyorum hayirlisiyla bi yarinida guzelce atlatsak 😒
Demoralize edecek şeyler okuma bence nasıl olsa yarın görecez boş mu dolu mu boşu boşuna strese girme çünkü bence dolu🙈🙈🙈

Kızlar bana biseyler oldu 1 saattir. Ates basti bir anda ter bosandi üstümde sitma tutmus gibi oldu. 3 kere ustumu degistirdim. Karnim kasiklarimda pit pit pit biseyler oldu belime bi agri oldu sonra terleme geldi. Simdi sakinledim biraz. Hic boyle bisey yasayan oldu mu 😔

Eger sakir sakir degilse korkma leke olabilir dedi hemsire. Kan testini yaptirinca doktora gonderip durumu ona da soyleyecegim
Violett90 Violett90 ben dün bir arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim. Kızın şiddetli ağrısı oluyor hastaneye gidiyor gebelik riski var diyip eve göndermişler. Haberi yok hamile olduğundan 11 gün boyunca kanaması olmuş ve az değil dedi Kırmızı ve çok.. 3 tane dr a gitmiş hepsi kimyasal gebelik geçiriyosun demiş, en son gittiği doktorda kese görmüşler. ☺️ Allah nasip ettiyse olur inşallah, O na güven sakin ol , dua et canım ..

X