EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

😢😢😢 çok nadir olan bir şey o da beni buldu üç embriyom da çözülünce canlılıklarını yitirdi😭 iptal benim transferim tam girecekken operasyona embriyolog geldi hepsi gitti dedi.. yine kursağımda kaldı , martta da pandemiden iptal olmuştu sil baştan başlanacak her şey çok kötüyüm kızlar ...
Nasıl olur canım bu Ya 😔İyi bir lab. Da bunun olmaması laızımdı

Kızlar benim adet ağrım var ya gecmıyor bi turlu şimdi yine arttı leke kanama gibi bişey yok ama devamlı tuvalete gidiyorum hasta mi oldum diye 🙁 böyle olan var mi pozitif görüp

😢😢😢 çok nadir olan bir şey o da beni buldu üç embriyom da çözülünce canlılıklarını yitirdi😭 iptal benim transferim tam girecekken operasyona embriyolog geldi hepsi gitti dedi.. yine kursağımda kaldı , martta da pandemiden iptal olmuştu sil baştan başlanacak her şey çok kötüyüm kızlar ...
Bu satırları okurken kendimi sizin yerime koydum tam sedyenin üzerinde böyle bir şey öğrenmek gerçekten çok üzücü olmuştur😞 Allahım sabrınızı arttırsın. Bizler bu yolda ilerleyen kadınlar olarak çok güçlüyüz bunu da atlatacaksınız Allahın izniyle🤲🏻

Kızlar benim adet ağrım var ya gecmıyor bi turlu şimdi yine arttı leke kanama gibi bişey yok ama devamlı tuvalete gidiyorum hasta mi oldum diye 🙁 böyle olan var mi pozitif görüp
Canım çok normal ağrıyıp geçiyor hatta saniyeler sürüyor.ilk aylar bu devam edecek.ben burdayım diyor😁

12.gün değerim 208.34 çıkmıştı sanırım 15.gün de 324 küsürlü çıktı perşembe bi daha ver dedi işte. İlh gebeliğimde de test gününden 15gün sonrasına çağırmıştı direk kalp atışlarını falan duymuştuk. Bakalım bi daha vericem kn o zaman ne olcak ☹️ İçimde de olmıcak gbi bişey var niyeyse☹️☹️
Bence umutsuz olma. Herkesin bünyesi Farklı.
benim 51 çıkan değerim iki gün sonra 72 olmuştu. Şimdi Kızım üç yaşında 😊
Çoook üzülmüştüm ama içini ferah tutmaya çalış. İnşallah Sağlıkla devam eder 🤲

X