EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Hep ozele gittim devlette kadin dogumcu tanimiyorum ama yakindaki yere bir bakayim sagol canım
SGK ile anlaşmalı özel hastaneler de yazıyor devlet ödüyor onlarida ilk başlarda özelde kadın dogumcuya yazdırdım gebelik olduktan sonra devlet hastanesinde yazdırıyorum aile hekiminin yazmadıklarını. Hepsini birden yazdırmaya gidince sıkıntı oluyor ama tek tek yazdırıyorum bı gittiğimde iğne yazdırıyorum birinde jel tek ilaç olunca pek sıkıntı çıkarmıyorlar

Simdilik aile hekimiyle halledicem canm diger ignemi zaten devlet odemiyormus oksaparla estrofemi yazdrcam aile hekimine.. ama dedigin aklimda kalsin sgk anlasmali ozel hastane var yakinmda orayada gidebilir tekrar tesekkur ederim

Kizlar sizi tanidigima memnun oldum maalesef sonucum guzel degil. 21 e dusmus degerim. Hepiniz saglikla kucaginiza alin insallah. Bebisleriniz size tutunsun hepsi hosca kalin
Canim bizde seni tanidigimiza memnun olduk insallah tez vakitte saglikla tekrar nasip olur kuzum

Kizlar sizi tanidigima memnun oldum maalesef sonucum guzel degil. 21 e dusmus degerim. Hepiniz saglikla kucaginiza alin insallah. Bebisleriniz size tutunsun hepsi hosca kalin
Gercektenmi uzuldum canim ama hic biseyin sonu degil bak kac denemeler yapiyoruz ben ilk denememde hic uzulmemistm bidaha denrrim dedm hep ayaga kalktim simdi sudan cikmis balik gibi hissrdiyosun kendini ama bi kac gun sonra geciyo rabbim guc kuvvet versin

Ilk denemdi yas 34 esimin sperminde sorun vardi. Kismet. Yillik izinime denk getirmistim simdi digeri icin nasil ayarlama yapicam kismet ya. Ruyamda gormustum zaten de konduramamistim. Elime guvercin konuyor besleniyor benden. Sonra birakiyorum onu elimden. Dedim oan zaten bu tutmicak ama neyse ole yormiyim dedim. Kismet

Hep ozele gittim devlette kadin dogumcu tanimiyorum ama yakindaki yere bir bakayim sagol canım
Sen yine de kendi aile hekiminde bir şansını dene canım. Çünkü daha önceki gebeliğimde kendi aile hekimim izinliydi ve onun yerine bakan doktor bana progestan fitil ve oksapar yazmıştı. Biraz da doktorun tutumu ile alakalı, kesinlikle yazamazlar diye bir şey yok yani. Bu arada nasılsın, nasıl gidiyor süreç?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…