EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Benim siğortam falan yokki büyük ihtimal aile hekimine de belli bir ücret öderim. Yakında özel hastane yok işte. Annem zaten erken test yaptırmama karşı bugün aile hekimine gidicekmiş ilaç yazdırmaya oyüzden ikna oldu 🤦🏻‍♀️ Olsun yarına çıksın bugünlük testimi yaptım dozumu aldım zaten 😂😂😂
Şimdi anladım canım aile hekimleri para alıyor mu Ya da kaç para alır Bilmiyorum Hiç sigortam olmadan muayene olmadım.
Doğru diyorsun testi görünce içimizi rahatlıyor zaten🤭😂

Başarili sekilde gecsin canm transferin ve sağlikla sıkıca tutunsunlar sana 🤲🏻🤲🏻💖
İnşallah canım inşallah ilk defa 2 transfer olacak Çok heyecanlıyım Onun için geride embriyom da kalmıyor İnşallah bunlar tutunur bir tane bile olsa bana yeter Çünkü sonraki deneme için bayağı bir beklemem gerekiyor bir yılı aşkın süre gibi😞

Devlet karşılasa da anlayışlı bir aile hekiminin olması önemli. Ben bu sabah progestan, oksapar ve prolutex yazdırmaya gittim. Ben şimdi bunları yazarsam başıma bir iş açılır diye yazmadı🤦🏻‍♀️ 3 kere düşük yaptığımı da biliyor ama kesinlikle yardımcı olmadı aile hekimim. Bazı aile hekimleri çok yardımcı oluyor halbuki😞
Benn yazdiriyordum kuzum ama ayri ayri zamanlarda yazdirdigimi biliyorum tamda emin olamadim tabi

İnşallah canım inşallah ilk defa 2 transfer olacak Çok heyecanlıyım Onun için geride embriyom da kalmıyor İnşallah bunlar tutunur bir tane bile olsa bana yeter Çünkü sonraki deneme için bayağı bir beklemem gerekiyor bir yılı aşkın süre gibi😞
Rabbim emeklerini bosa cikarmasinn canimm benimm 🤲🤲

Kuzum olumsuz düşünmüyoruz tutunacaklar inşallah Allahın izni ile senınde güzel haberlerini alacağız burdan 😍❤️🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻🙏🏻

Ben progestan fitil kullaniyorumda.. ama oksapar ile prolutexi yazdrmam gerekiyor bakalm ne dicek bir şansmı deneyeyim 🤷🏻‍♀️
Oksapar ve estrofem yazdırdım ben aile hekimine önce eczaneye sordum uzmanlik gerekiyor mu bunlar için yoksa aile hekimi yazabilir mi dedim bunlarda gerek yok yazabilir dediler CRINONE JEL i yazamıyor kadın dogumcu istiyorlar onun için sizde eczaneye sorup yazdırabilirsiniz bence

Insallah tutuncaklar kuzum hic modunu düşunme ilerisi hesaplari yapma yavrularını al gel yarın🤲🏻🤲🏻👼🏻👼🏻

Oksapar ve estrofem yazdırdım ben aile hekimine önce eczaneye sordum uzmanlik gerekiyor mu bunlar için yoksa aile hekimi yazabilir mi dedim bunlarda gerek yok yazabilir dediler CRINONE JEL i yazamıyor kadın dogumcu istiyorlar onun için sizde eczaneye sorup yazdırabilirsiniz bence
Aynen bende aradim simdi oksaparı yaziyormus aile hekimim prolutexi zaten devlet karsilamadigi icin onu ucret odeyerek alacagim mecbur... cok tesekkur ederim canım 🤗

Umarım ki tutacak, 2 olmazsa da 1 tane tutunacak ve Temmuz 2021 anneleri basligini da acarsin 😃
Ben de bugun muayeneden ciktim, Cumartesi transfer olacagi kesinlesti. Cok heyecanliyim, igneleri aldik, saatleri kurdum hazirolda bekliyorum 😃

Umarım ki tutacak, 2 olmazsa da 1 tane tutunacak ve Temmuz 2021 anneleri basligini da acarsin 😃
Ben de bugun muayeneden ciktim, Cumartesi transfer olacagi kesinlesti. Cok heyecanliyim, igneleri aldik, saatleri kurdum hazirolda bekliyorum 😃
Ya ne guzel seyler soyledin oyle insallahh🥰
Hadi bakalim maratonun basladı😂 rabbim hayirla cikmayi nasip etsin

X