EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Arkadaşlar pozitif sonuç alanlar değerleriniz kat kat artsın inşallah ve sağlıkla göbüşlerinizde büyüsün yeni transfer olcaklarda inşallah önce testinz sonra da kan değeriniz güzel sonuçlar versin sonra da sizinde göbüşleriniz büyüsün rabbim utandırmasın hiç birimizi çok güzel haberler vermişsiniz enerjinizi hiç kaybetmeyin inşallah pozitif enerjilerle pozitif sonuçlara

Kuzular dayanamadım test yaptım ben ilk tek çizgi görünce içeri gittim ağladım Çok somra çöpe atayım dedim bi baktım ikinci çizgi hayal meyal belirmiş. Bi sevindim bide acaba çatlatmanın etkisi olabilir mi dedim bugün çatlatmanın 12. Günü transferinde 5. Günü ne diyorsunuz çatlatmanın etkisi olabilir mi

Eklentiler

• 02992D1F-93AA-4F50-97C6-526A945F18B6.jpeg
    65 KB · Görüntüleme: 92
Catlamanin etkisi gecmistir diye dusunuyorum...
5. Gun embriyosu mu canım insallah poztftir

Reactions: Z P
Kizlar ben cok stresliyim resmen yerimde duramiyorum kac cikacak yarin diye. Yarin ki sonuca gore devam ya da tamam diyecegiz. Nolur bu aksam benim icin dua edin. 50 gorunce cok sevindik hevesimiz devam etsin insallah
Edeceğim canım hepimiz birbirimize dua edelim yabancının duası kabul olur derdi annem hep Allahım dualarımızı kabul etsin sağlıklı hayırlı evlatlar versin hepimize

Ayy bilemedim kuzumm bence gecmistir etkisi ama sen hergun yap kuzumHadi insaAllah olumludur.

Canim ben adetin 3.gunu gittim kontrole. Doktor hersey guzel gorunuyor 2 ekimde tekrar kontrole gel, bir sey olmazsa 9 ekim gibi de transferi yapariz dedi. Ben estrofem kullaniyorum sanirim dogal siklus olmuyor
Merhaba ben 2.gün kontrolden sonra 10.günde çağırıldım sonra ne zaman çağırır sadece climara bant kullanıyorum

Ben bu testleri çok yaptım canım emin ol olmasa 1 saat sonra da çıkmıyor günlerce saklayıp bir umut baktığım zamanları unutmadım özellikle normal testte hayırlı olsun ben 6.gün kan vermiştim 36 çıkmıştı yarın kan ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…