EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Tebrik ederim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Belirtileriniz nelerdi onu da paylaşır mısınız bizimle

Tebrik ederim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Belirtileriniz nelerdi onu da paylaşır mısınız bizimle
Teşekkür ederim canım darısı başınıza iniallah Hiç bir belirtim olmadı hala da yok transfer günü ve bir gün sonrası hafif karnımda ağrı vardı adet olucakmışım gibi. Ama sonra o da geçti. Zaten belirtiler ilacın etkisidir. Bende de büyük ihtimal yan etki göstermediler diye düşünüyorum

Evet 5.gün embriyosu 2tane
Ben geçen yıl transfer olmuştum iki tane senin gibi 5. Gün, dayanamayıp 5. Gün yapmıştım tamamen negatif görünüyordu. Sonra 11. Gün kan da pozitif görüp içim de kalmasın diye şu lanet olası idrar testini yaptığım da çok belirgin iki çizgi çıkmıştı. Bence bebeklerin seninle

Bende 2 gündür ısrarla vücudumu gözlemliyorum ama tık yok artık bu sabah eşime tutmadı herhalde dedim Hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah

Hayatımda ilk kez çift çizgiyi gördüm zaten inanamadım yok yaa falan modundaydım. Gerçekten güzel bir duyguymuş Allah isteyen herkese nasip etsin İnşallah sonuna kadar benimle kalırlar

Arkadaşlar merhaba. Tüp bebek tedavileriniz hayırlı olsun. İnşallah bebişleriniz sım sıkı tutunsun. Transferden önce hangi ilaçlar kullandınız?
Merhaba canim ben transferden once estrofem, dekort ve folbiol kullandim 10 gun sonra kontrole gittim dekortu biraktirip progestan igne, coraspin, 5 gunluk prednol ekledi ve 3 gun sonra transferim oldu o gunde oksapar igneyi ekledi

Hayatımda ilk kez çift çizgiyi gördüm zaten inanamadım yok yaa falan modundaydım. Gerçekten güzel bir duyguymuş Allah isteyen herkese nasip etsin İnşallah sonuna kadar benimle kalırlar ❤
Ben o testi saklıyorum öyle bir içimde kalmıştı ki. Rabbim herkese nasip etsin inşallah inşallah sonuna kadar seninle olacaklar

Bende 2 gündür ısrarla vücudumu gözlemliyorum ama tık yok artık bu sabah eşime tutmadı herhalde dedim Hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah
Yok kuzum ya. Ben de senin gibiydim. Hatta anneme dedim hiç birşey hiss etmiyorum falan diye. O da küçücük şeyler ne hiss etmen gerekiyorki dedi

Kızlar benm bebislerden de hiç ses seda ağrı sancı yok 14 ekimde 2 tane 5.gün embriyosu transfer edildi.hayırlısı olsun inşallah.bnmde test tarihim 26 Ekim ama bn 23 Ekim de kan vermeyi düşünüyorum.

Hayatımda ilk kez çift çizgiyi gördüm zaten inanamadım yok yaa falan modundaydım. Gerçekten güzel bir duyguymuş Allah isteyen herkese nasip etsin İnşallah sonuna kadar benimle kalırlar ❤
Insallah sağlıkla ilerlesin hamileligin canım Rabbim bize de nasip etsinnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…