EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kizlar cok sukur benim bir daha lekelenmem olmadi. Bakalim bugun olacak mi onun haricinde goguslerim davul gibi ve alt kasiklarim cok agriyo. Sanciyo ara ara. Bugun transferin 8.gunu
Bende tam seni sorcaktım... cok şükür canım insallah o sancılar bebisin ayak sesleridir

geçmiş olsun.. şükür sebebi bulunmuş, pıhtılaşmanın dermanı var, sağlıkla hamile kalırsınız umarım.
saydıklarınızı tüketiyorum. sanki bunlar hep yumurta geliştirmek için, ama şu rahimi geliştirmek, yavrucuğumuzun rahme tutunmasını kolaylaştırmak için etkisi az da olsa bizim elimizden gelen var mı diye onu araştırıyorum.
araştırıp araştırıp sonunda yine "stres olmamak en iyi gelen şey"e varıyorum: )

Avokado kabah çekirdiği süt canım rahimi besliyormuş daha doğrusu rahim çinko ile besleniyormuş

Haklısınız stres yapmamak gerek, saydıklarım tutunma ile alakalı yumurtlamadan sonra yediklerime dikkat ettim sadece muzu duymuştum yumurtalıklara faydası var diye. Ama nasib işi bu.

Avokado kabah çekirdiği süt canım rahimi besliyormuş daha doğrusu rahim çinko ile besleniyormuş
çinkoyu bir yerde daha okumuştum ve unutmuştum çok teşekkür ederim: ) redoxon var evde, onda çinko var. bir de galiba kuruyemişlerde var.
geçen yıl gribe iyi geliyor diye sadece çinko içeren bir hap almıştım, dozu fazla gelmişti; ama redoxondaki doz gayet iyi iyi diye biliyorum, hiç rahatsızlık vermemişti. benim gibi kafasına göre kullananlar çinkoyu tek başına almasın diye uyarayım dedim, güçlü bir şey kendisi: )

Inşaallah bu defa kucağıma alırım. 9 senedir kavuşamadım çok kayıplar yaşadım çok zor. Içimde hala korku var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…