EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Günaydın kızlar transfer gününü sayarsak 5. Gün 3 gündür adet olacak gibi kaşık ağrım var gecmıyor olmadı galiba
CANIm kasık ağrım benımde oluyor trasnferin 4. Günü şiddetli oldu hatta ama pozitif aldım hala da oluyor olmadı diyerek kendini negatif etkileme

Haklısın ama burada 5. Günde testte pozitif çıkanları görünce bende beklentiye giriyorum. Hani şöyle kendime bakıyorum farklı bir şey de göremiyorum stres oluyorum ama dediğin gibi sabırlı olmak lazım 🙄
Canim ben 11. Gunde cok cok silik bi ikinci cizgiyle ogrendim pozitif oldugunu ve ara ara kasik agrim disinda hic bir belirtim olmadi Allah izin verirse carsamba keseyi gormeye gitcem ama hala belirtim yok sadece arada kasik agrim oluyo bide agzimda kotu bi tat var onun disinda bisey yok zaten belirtiler icin cok erken bebisler 6. Haftaya gelemeden cok fazla belirti olmamis hemsire oyle dedi banada

Haklısın ama burada 5. Günde testte pozitif çıkanları görünce bende beklentiye giriyorum. Hani şöyle kendime bakıyorum farklı bir şey de göremiyorum stres oluyorum ama dediğin gibi sabırlı olmak lazım 🙄
canım erken pozıtıf gorenlerden biri de benim sabırsızım cunku🙊ama benim hala belirtım yok hatta benımde belırtım yok dıye aglamıstım test gununden oncekı gun artık normal testle yapıyorum koyulasıyo neyseki pzt kan verecem 😍
sende kendinden bişey arama yani belirti herkeste olmuyor

Hadi ya bana transferden once 1 tane sonra 1 tane takil dediler saat vermediler ama esim yok evde aksam 5 ten sonra gidicem mecbur gec olurmu diyorum saat olarak
Özellikle bir şey söylemedilerse bir sorun olmaz bence, atıyorum çatlatma iğnesi gibi saati çok önemli olsa kesin uyarırlardı. Zaten bu sadece besleyici bir serum çok kafana takma canım

Canim ben 11. Gunde cok cok silik bi ikinci cizgiyle ogrendim pozitif oldugunu ve ara ara kasik agrim disinda hic bir belirtim olmadi Allah izin verirse carsamba keseyi gormeye gitcem ama hala belirtim yok sadece arada kasik agrim oluyo bide agzimda kotu bi tat var onun disinda bisey yok zaten belirtiler icin cok erken bebisler 6. Haftaya gelemeden cok fazla belirti olmamis hemsire oyle dedi banada
Çok teşekkür ederim inşallah bizlerde de öyle olur güzel sonuçlar alırız, belki bende biraz daha sabretmeyi öğrenmeliyim☺️

inan ki o kısmı hallettim: ) ötesinde ne yapabilirime düştüm.. omega3, d filan kullanıyorum.
c vitaminini ihmal ettim tüp bebeğe başladığımdan beri, meyvelerden alayım dedim ama, belki arada c de atarım.
doktor demese de gün aşırı coraspin içeyim diyorum..
Bol bol gunese cikin D vitamini alin👌

X