EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Merhaba kızlar. Bugün transferin 5.günü. Dün normal test yapmıştım negatif çıkmıştı -çatlatma iğnesinin etkisinin geçip geçmediğini görmek için. 5ekimde çatlatma iğnesi yaptırmıştım. Etkisi geçmiştir dimi?

Eklentiler

• 22820FD3-49EE-404E-BB69-D1B4CAD0488E.jpeg
    76,5 KB · Görüntüleme: 53
Hayırlı olsun annesine tutunmuş

Ben ilk kez transfer olacağım bu kulübde yedik içtiklerine dikkat ettiklerini okumuştum. Ben mayıs ayında hamile kalmıştım ovulasyon testiyle, bebiş tutunsun diye her sabah haşlanmış yumurta, ananas, ceviz, fındık fıstık ve bol bol muz yemiştim. Arkadaşlar muzun yumurtalıklar için inanılmaz faydası olduğunu duymuştum ama her gün 2 tane yedim bir de yarım limonu 1 bardak suya sıkıb içtim. Ve bebeğim bana tutunmuştu 3 kimyasaldan sonra. Ama kan kan pıhtılaşma sebebiyle 10 haftalıkken kaybettim

Öncelikle geçmiş olsun canım. İnşallah kısa sürede bebeğine kavuşursun. Ben açıkçası o kadar fazla dikkat etmedim. Sadece yumurta toplamadan şimdiye kadar kabız olmamak için dikkat ettim. 2güne 1tane yumurta yiyorum, hergün mutlaka 1bardak sıcak süt, aslında hergün 1kase yoğurt yemem lazım ama aklıma geldikçe yiyorum. Kahve asitli içecek zaten tüketen bir değilim ama güne 4-5büyük bardak çay içiyorum (ben yabancı uyrukluyum kendi ülkemin çayını içiyorum) onun dışında evde ne bişerse yiyorum hatta dışardan pide falan da yedim. Tutunacağı varsa zaten tutunur diye düşünüyorum. Burda transfer sonrası araba kazası yapan ama embriyosu tutunan insanlar gördüm. Oyüzden rahatım kafaya takmamaya çalışıyorum. Önemli olan psikolojik olarak rahat olman bence.

Maşallah hem de çift gibi gözüküyor.İnşallah kucağınıza almayıda nasib etsin
İnşallah çok teşekkür ederim. 13.günüm çatlatma iğnesinin etkisi geçmiştir dimi Zaten kan testine kadar hergüne testim var her gün sabah yapıcam. Bugün çıkıcagını hiç düşünmüyordum. Öylesine yaptım anında çıktı

Ben ovulasyon testinde piki gördükten 10 gün sonra hemde normal gebelik testiyle çok silik çizgi görmüştüm adetime 5 gün kala. Adet günümde daha net çıkmıştı. O yüzden içiniz rahat olsun bazı gebelikler testte erken çıkabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…