EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Yok kuzum onlarla hic kıyaslama bos gebelikte kasklarda sanci cok oluyormus arkadasm yasamisti oradan biliyorum...
Hafif hafif kramplar ilerleyen haftalarda olmaya baslar cogu kisi oyke diyo

Rahat olun bence saglikla alin kollariniza ve hep pozitif kalin
Çok teşekkür ederim moral oldu yarın doktorumu arayacam annem de normal dedi biraz su serpildi yüreğime. İnternette de okudum normal deniyor kırmızı değilse sorun yokmuş inşallah bir şey olmaz. Siz transfer oldunuz mu?

Aynen uzulmeyin ben kanamasi olup kucagina alan cok arkadas ve akrabami gordum..acik kirmiziya donmedigi surece de korkmayinBen rahim inceligim var 3 kere kuretaj oldugumdan rahmim.incrlmis adetin 12. Gunu 5 mm di diye doktor erteledi transferimi...pazartesi histereskopi ve 2 aylik ilacla kalinlastirma sonrasi transfer yapacak nasipse ...2 tane 3. Gun embriyom var suan

Bende de kalınlaşma problemi vardı doktorum esofremi vajinal verdi 3 kere ve climara forte bant kullandırdı arttı rahim duvarımın kalınlığı aklınızda bulunsun belki sizde de işe yarayabilir. İnşallah tez zamanda rahminiz kalınlaşır ve transferiniz olur bende 3 ay bekledim kalınlaşmadınız şükür kalınlaştı darısı basınıza

Cok tesekkur ederim Rabbim isteyen herkede saglikla dogurmayi kollarina almayi nasip etsin

arkadaşlar, hepinize kolaylıklar, iyi haberleriniz artsın inşallah.. dondurulmuş embriyo transferine hazırlanırken şansımızı arttırmak için ne yiyoruz ne içiyoruz, ne takviye alıyoruz: )
özellikle pozitif sonuç alan arkadaşlarımızın neler kullandığını, nelerden kaçındığını o kadar merak ediyorum ki.. tek bir tanecik embriyom var donmuş, onun şansını arttırmak için elimden ne gelirse yapmak istiyorum da: )
(benim transfer kasım'da inşallah).

Valla saglikli besleniyoruz aburcubur sigara alkol yok bu sekilde beslenme duzenini olusturursun

Valla saglikli besleniyoruz aburcubur sigara alkol yok bu sekilde beslenme duzenini olusturursun
inan ki o kısmı hallettim: ) ötesinde ne yapabilirime düştüm.. omega3, d filan kullanıyorum.
c vitaminini ihmal ettim tüp bebeğe başladığımdan beri, meyvelerden alayım dedim ama, belki arada c de atarım.
doktor demese de gün aşırı coraspin içeyim diyorum..

Tatlı , şekerli , unlu , hazır gıda, pketli gıda , hazır her türlü içecek, dışarıda yemek , aşırı kahve çay bunları tüketmiyorum. Bol çiğ kuruyemiş Bol sebze günlük ihtiyacım kadar protein yağ alıyorum. :) bu şekilde olabildiğince doğal markete gidince almıyorum canım eve girince insan yiyor, kendim hazırlamaya çalışıyorum. Bunu uzun zamandır yapıyorum .

Ama doktor soylemeden bisey icmeniz dogru olmaz.
Bukadar kasmayin bence
Meyve sebze yiyin doktorun verdigi vitaminlere devam edin yeterli olur

Benimde olmuştu canım korkulacak bişey yok doktorum bir nevi düşük yaptığın için normal demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…