EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Umarimm dua ediyorum surekli icimi korku kapladi. Bazilari kahverengi leke normal acik pembe olursa sikinti yazmislar. Bazilari yerlesme kanamasi acik pembe de olur yazmis kafam karisti benim acik pembe seklinde geldi😢😢 ah bu stresle zaman da gecmez
Olumlu düşün canım bebis yerlesiyor ondandir🤗 yarın kan testi vereceksin dimi 😍

Violett90 Violett90 bnde bugün aynı durumları yaşadım seninle.. biraz kan geldi leke gibi pembemsi, crinonine jel den bir kaç saat sonra .. dr aradım normal dedi. Kan verebilirsin dedi .Testim pozitif çıktı 🙏 çok Şükür .. ne diyeceğimi bilemiyorum.. Test tarihim yarındı..
jel içeride tahriş yaptığı için renk değişimi olabiliyormuş.. içini ferah tut.. Rabbim hepimize nasip eylesin .. sağlıklı hayırlı evlatlar..
Çok cok tebrik ederim canım sağlıkla artsın değerin 🤲🏻💖😍

Ya esim yarin yaptirmayalim diyor illa test gununde yaptiralim diyor. Acikcasi ben de israr etmiyorum bugune kadar bekledik zaten. Pazar yapariz testi😌
Lekelenmen durmus zaten esinin dedigini yap canım pazar günu verin... benim esimde o kadar negatf gormekten usandı ki o da sakin idrar testi yapma kan testi vercez gunumuzde diyor🤗

Cok haklisinn bakalim hafta sonu tatil simdi iyi gelir bana film falan izleriz. Yarin anneme gidcektim gitmeyim dedim yorulurum orda ablamin cocuklar falan var. bir de biomiyorlar bizim tedavi surecinu
Aaa gitme bisi olur cocuklardan birini kaldrmak durumunda kalirsin evde dinlen bol bol 😘

Lekelenmen durmus zaten esinin dedigini yap canım pazar günu verin... benim esimde o kadar negatf gormekten usandı ki o da sakin idrar testi yapma kan testi vercez gunumuzde diyor🤗
Evet durdu canim cok sukur insallah bir daha olmaz 🙏🙏 benimki de oyle vallahi pazardan baska gun yapmayalim diyor cocuk napsin korkuyor o da artik

Gözümden kaçmıs canim kusura bakma🤗..
Yok benimde ölcmedi hatta bekledim su kadar olmus desin ama bisi söylemedi gunde 4 tane progestan fitil ve prolutex igne oluyorum kalinlasmistr diye dusundum insallah oyle olmustur canim🤔
Bugün nasıl geçiyor peki? Herhangi bir değişiklik var mı vücudunda? Bende hiç bir değişiklik, hissiyat yok 🤷🏻‍♀️

Yok canım bisi hissetmemiz normal bence daha cok minikler insallah yerlerine yerlesiyorlar ve sıkica tutunuyorlardır :dua: :KK36:
Daha önceki gebeliklerimde hep kasık sancılarım olmuştu açıkçası öyle bir belirti bekliyorum hep🙄 Ya ben transfer esnasında da embriyomu rahme bırakılırken görmedim ya pimpirik yaptım sanırım

Arkadaşlar merhaba. Tüp bebek tedavileriniz hayırlı olsun. İnşallah bebişleriniz sım sıkı tutunsun. Transferden önce hangi ilaçlar kullandınız?
Benım dondurulmış oldu 4. Tedavimde doktorum naturel deniycez bu sefer dedi transfere kadar hiç ilaç kullanmadım

Daha önceki gebeliklerimde hep kasık sancılarım olmuştu açıkçası öyle bir belirti bekliyorum hep🙄 Ya ben transfer esnasında da embriyomu rahme bırakılırken görmedim ya pimpirik yaptım sanırım
Sen gebelik yasamis miydin... inan canm ben hic yaşamadigim icin anlamiyor olabilirimde... ama suan 6 gunluk diye dusunuyorum sen o kadar erken belirti yasamis miydin

X