EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Doğru yasen ne zaman kese görmeye gidecektin konuşmuştuk sanki ama ben unuttum
Dunku sonucum 1166 cikti pazartesi keseyi gorneye cagirdilar ama esim o gun calisiyo ve izin almasi imkansiz bende tek gitmek istemiyorum carsamba izinli esim carsamba gelsek bisey olurmu dedim hemsireye hmm yani olmaz bisey ilaclari kullanmaya devam et birakma hicbirini falan dedi ama hic tatmin edici sekilde konusmadi ok kararsiz kaldim kendim pazartesi tekmi gitsem carsamba esimlemi diye

bence pzt gıt eşinle carsamba tekrar gıdersın

Valla hiç bilmiyorum ama sanki kalp atışını duyana kadar ya da üç ay kullanıyoruz. Ya crinone jel daha iyiydi bu kötü
Crinone nin sentetik bize verilen progestan fitilin dogal oldugunu söylemişti doktorum yarim saat 45 dk da vücut alacağını alıyormuş zaten yüzden geri gelse de endişe etmeye gerek yokmuş

Çarşamba git ne olacak ki hem daha iyi görünür tek gitmek istemiyorsan ve dayanabileceksen tabii ...

Crinone nin sentetik bize verilen progestan fitilin dogal oldugunu söylemişti doktorum yarim saat 45 dk da vücut alacağını alıyormuş zaten yüzden geri gelse de endişe etmeye gerek yokmuş
Öyle miymiş ne bileyim elimizle sokuyoruz jelde öyle değildi daha rahattı sankiama bu doğalsa daha iyi tabi

Çarşamba git ne olacak ki hem daha iyi görünür tek gitmek istemiyorsan ve dayanabileceksen tabii ...
Yani soylee bizim ailelerimizden kimse bilmiyo tup bebek yaptirdigimizi onlardan ayri sehirdeyiz bi an once hayirlisiyla ogrenip onlara soylemek istiyorum en cok o yuzden sabirsizlaniyorm ve burda kimsemiz yok yani benimle hastaneye gelebilcek bu yuzdende tek basima gitmak istemiyorum hic sevmem tek olmayi

Ben dayanamadım herkese söyledim yoğun stres altındayım ya inşallah keseyi görürüz kalp atışlarını duyarız Bence çarşamba git ne olacak ki bekleyebilirsen bir şey olmaz ben de çarşamba gideceğim.

Bence de Çarşamba eşinizle gidebilirsiniz zaten ilaçlar da devam ediyor keseyi görünce ilaçları bırakma gibi bı durum olsa 2 gün fazladan ilaç kullanmamak icin gidilirdi ama zaten herşey devam edecek hem Çarşamba daha iyi görünür kese

Insallah insallah bakalim dayanabilirsem carsamba giderim ama duramazsam pazartesi atlar giderim isim belli olmaz

Dogru diyosunuz zaten kullandigim ilaclar progestan igne oksapar coraspin folbiol ve estrofem bunlari kolay kolay birakcagimi dusunmuyorum kalp arisini duyana kadar

Sanirim oyle yapcam ya
vallahı canım bende senın gıbıyım eşimle aynı meslegı yapıyoruz farklı kurumlarda işyerınde hiçkimseye anlatmadı benim mecbur bılıyolardı izin alıyodum hep daha once de 2defa aşılama denedım klomenler catlatma ıgnelerı vs hep doktora gıtmek ıstedıgım bılırlerdı
eşim transferı haftasonuna denk getır ızın almayayım dedıokadar yanı..bide bız antalyadayız benım tedavı istanbul’da ve ıstedıgıe oldu transfer cumartesıye denk geldı hıc ızın almadı cuma gece cıktık pazar gece döndük
yarın bir gün benımde kontrollerıme oyle derse hıc şaşırmamogle arasına denk getır vsama tel gıderım alıştım zaten

Dogru diyosunuz zaten kullandigim ilaclar progestan igne oksapar coraspin folbiol ve estrofem bunlari kolay kolay birakcagimi dusunmuyorum kalp arisini duyana kadar
Bende aynılarını kullanıyorum sadece folbiol kullanmıyorum 8. Haftaya kadar hepsine devam dedi doktorum ondan sonra yavaş yavaş keseceğiz

Bizde yeni tasindik buraya 4 ay oldu ve 4 aydir gittigim tek yer saglik ocagi ve hastane diyebilirim o yuzden buranin cok yabancisiyi hasteneye tek basima hic gitmedim esim polis vardiyali calisiyolar evde oldugu gunlere getirdik hep kontrolleri opu yu transferi ilk defa boyle denk geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…