EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bu sitede biri vardi onunda seninki gibi yavas yukseliyomus hatta doktoru ilaclari birak demis ama o birakmamis. Sonra 3. Testten itibaren yukselmeye baslamis ve ikiz doğurmuş.🥰 simdilik hic canini sıkma insallah saglikla yukselir🧡
Yaaa insallah cok motive ettin beni ya insallah ptesi guzel haber vericem burdan allahim insallah 🤲😘

Valla hiç bilmiyorum ama sanki kalp atışını duyana kadar ya da üç ay kullanıyoruz. Ya crinone jel daha iyiydi bu kötü
CRINONE jelden neden progegestan fitile döndünüz acaba ben bugün kese için gittim çok şükür keseyi gördük CRINONE hele doktorum 11. Haftaya kadar devam etmemi söyledi yavaş yavaş bıraktıracak ilaçları 8. Haftaya kadar hepsine devam edeceğim

CRINONE jelden neden progegestan fitile döndünüz acaba ben bugün kese için gittim çok şükür keseyi gördük CRINONE hele doktorum 11. Haftaya kadar devam etmemi söyledi yavaş yavaş bıraktıracak ilaçları 8. Haftaya kadar hepsine devam edeceğim
Ay ne güzel darısı basımıza 🙏🏻🙏🏻🙏🏻Crinone jel piyasada yok bulamadığım için Progestan fitile geçtik siz bulabiliyor musunuz? İyi 11. Haftada bırakıyormuyuz yani şu prolutex i ve fitili?

Crinone piyasada yok diye biliyorum ay canım çok sevindim darısı bize inşallah bende. Salı gidicem sen trasnferin kaçıncı günü kese görmeye gitmiş oldun

Ay ne güzel darısı basımıza 🙏🏻🙏🏻🙏🏻Crinone jel piyasada yok bulamadığım için Progestan fitile geçtik siz bulabiliyor musunuz? İyi 11. Haftada bırakıyormuyuz yani şu prolutex i ve fitili?
Bizim burada pek alan yok sanırım şimdilik eczane eczane gezerek buluyorum jeli 1 ezcanedekileri bitirdim başka bı eczane buldum simdilik ordan alıyorum sizin doktor kaçıncı haftada keser bilemiyorum inşallah Çarşamba günü sizde keseyi görürsünüz

Bence olmamıştır gönlünü ferah tut değerin de maşallah gayet güzelmiş bence doktorun dediği gün yani salı günü git keseni gör ve gel 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
İnşallah canım stresimiz bitmiyor hala kendime hamile diyemiyorum kalp atışını duyunca mı gerçekten inanıcam acaba sende durumlar nasıl

Crinone piyasada yok diye biliyorum ay canım çok sevindim darısı bize inşallah bende. Salı gidicem sen trasnferin kaçıncı günü kese görmeye gitmiş oldun
İnşallah sizde görürsünüz keseyi ben 28 Eylül'de 5.gun embriyo transferi oldum bugün transfer günüyle beraber 19. Günüm bugun karından gördük keseyi çok şükür

İnşallah canım stresimiz bitmiyor hala kendime hamile diyemiyorum kalp atışını duyunca mı gerçekten inanıcam acaba sende durumlar nasıl
Valla benim de korkularım var ama bekliyorum çarşamba gününü elden bir şey gelmiyor ... M Modacikiz de bizimle aynı gün transfer oldu o görmüş darısı bizim başımıza🙏🏻🙏🏻🙏🏻

İnşallah sizde görürsünüz keseyi ben 28 Eylül'de 5.gun embriyo transferi oldum bugün transfer günüyle beraber 19. Günüm bugun karından gördük keseyi çok şükür
Hayırlı olsun canım bende 4 ekimde transfer oldum kese görmeye gittiğimde 16. Gün oluyor alttan bakılıyor diye biliyordum karında mı bakılacak acaba

Hayırlı olsun canım bende 4 ekimde transfer oldum kese görmeye gittiğimde 16. Gün oluyor alttan bakılıyor diye biliyordum karında mı bakılacak acaba
Bende alltan bakılacak sanıyordum bilmiyorum ki doktorum karından baktı kese göründü benim 16. Gündemde karından görünür mü bı bilgim yok

X