Yöresel Tarif Egunal'ın Ramazan Sofrası...Çökertme Kebabı,Su Böreği,Ev Baklavası...

Yöresel Yemekler
Bu çok feci
Allah ım sana geliyorum harika sofra mükemmel bayıldım
Başarılar dilerim...

tomamı ıssırırım ben öperim koklarım
sanki geceleri çok uyurdunuz şimdi davulcu bahanenizde oldu yani
benim paşalarda aynı durumda çocuklar uykunun en güzel yerinde davulcunun sesiyle korkup ağlamaya başlıyorlarmış

ah kuzucuklar... davulcuda maşallah yani apartmanın önünde durup güm güm vuruyo :) ama gece ki neşesini görmen lazım.. benim kızın kesin biyolojik saati ters :) gündüzleri başka bi elifnaz var geceleri bambaşka.. anası kılıklı ne olacak

çok teşekkür ediyorum hayyal cim..
bende imzana bayıldım

Ben de bayılıyorum imzama ama değişmek de istiyorum yeni malzemeler var elimde.
Oyum sana gelebilir egucum o çökertme kebabını yapmayacaktın
Hiç dayanamam hiç!

hey gidi günler hamişken sana neler dediğimi hatırlar gibi oldum
canımcım hamişler genelde uyur sen gece gece topikte takılıyon bu kızın genlerine işleyecek gececi olcak demiştim
veee sonuç ortada çocuğa suç bulma

Ben de bayılıyorum imzama ama değişmek de istiyorum yeni malzemeler var elimde.
Oyum sana gelebilir egucum o çökertme kebabını yapmayacaktın
Hiç dayanamam hiç!

saol canım
üşenmicem bu akşamda çökertiyim diyorum
çok güzel oluyor gerçektende
malzemeleri merak ettim şimdiden değiştir o zaman ara ara imzanı gecikme çatlamıyım merakımdan

diyom ya güldenim anası kılıklı diye.. benimde uykuyla aram yoktu hep otururdum geceleri hele hamilelikte iş güçte olmayınca seninde bildiğin üzere sabahaca oturuyodum :) haklısın aslında kuzuma suç bulmama lazım.. lakin ben artık yaşlandım ve çok yoruluyorum uykuya ihtiyacım var

şaka bi yana yorulman için sebeplerin var o yüzden hem uykusuz kalıyorsun hem evin diğer işleri (durumları) derken yorgun düştün artık bir yıl oldu kolaymı gecen gündüzün belli değil bunaldın sende

uykusuzluk..yorgunluk..stres derken hakkat iyi dağıldım.... dalga geçiyolar benle bi zamanlar bi esin vardı diye... aslında suçun çoğu bende toparlanamıyorum bi türlü gerçi şikayetçimiyim asla binlerce şükür bugünüme.. sıkıntıların hepsi gelir geçer... ama şu bedensel yorgunluktan kurtulmam lazım.. bileğimin ağrısı yetmiyomuş gibi son iki haftadır sırt ve bel ağrım rahatsız edici boyuta ulaştı.. hani önceden de ağrıyodu ama uyandıktan sonra biraz hareket edip işe güce dalınca geçiyodu lakin şimdi ağrıısndan bişey yapamıyorum... bayramdan sonra daktıra gidip bi mr çektiricem

kardeşim gibi oldun sen gece uyumayan bebekleri oldu hep gece gündüz sürekli ilgiden kendisini unuttu sonra her yerinden bi ağrı bi rahatsızlık çıktı abla hurdaya çıktım diyordu bana ard arda iki tane olunca dağıldı resmen..Ama dediğin gibi gelir geçer bu günler kalıcı bişey olmasın yeterki dinlenebilsen zaten o ağrılarında kalmayacak

çökertme kebabı ve baklava müthiş gözüküyor ,masanızın sunumu da çok hoş ellerinize sağlık,her daim bereketli sofralar ...

hayyy maşallah hamileyim canımmm çekti yahuuuuuuu şaka bi yana herşey kusursuz görünüyor... başarılar

hurdaya çıkmak doğru tanım :)

hayırlı akşamlar hanımlar yemeğe geldim masada yer kalmamışş maşallah ne kaynatıyorsunuz bakeem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…