Yöresel Tarif Egunal'ın Ramazan Sofrası...Çökertme Kebabı,Su Böreği,Ev Baklavası...

Yöresel Yemekler
Aman Allahim, ne marifetli bayanlar var. Baktikca bakasim geliyor. O neydi oyle kiz? 5 yildizli restorant gibi, offf acayip canim cekti hepsinden. Super otesi birsey bu. Masallah, Allahim sana guc kuvvet versin. Kiprit patatesleri nasil yapildigini ogrendim sonunda, rendeyleymis :) Super menu, tuttum bunu. Masa harika, ayyy orda olmak vardi simdi, hangisine saldiracagimi bilemezdim. Dur agzimin suyunu sileyim :) :2:

içlerinden çökertmeyimi seçtin sadece diğerlerinide yapsana tızıımmmm
saol canım beğenine layık olmak için elimden geleni yapıyorum

canımmmm herşey ayrı ayrı çok güzelllllll bayıldım hepsine. ellerine sağlık..Eki Görüntüle 769914 Eki Görüntüle 769914 Eki Görüntüle 769914

teşekkürler kuzum
tattırmak isterdim fena halde:13:

oooo katılıyorsun demek merakla bekliyor olcam menünü acaba piştimi olcaz
mühim bir davetin menüsüde ona göre olur bak merak ettim şimcik kolay gelsin canımcım

Aman Allahım bu ne güzel bir yorum
saol tatlım bu kadar güzel söze şımarasım geldi ama
kibrit patatesleri ince ince kesmeni tavsiye ederim rendelendiğinde ne kadar suyunu alsanda yapışma riski çok oluyor...

Her şey çok güzel ellerine sağlık becerikli arkadaşım,çökertme kebabını denicem inşallah zaten diğerlerini de yapamam.yok ben de o yetenek.😋

Tek kelimeyle bayıldımmmm....

Ellerinize sağlıkk çok güzel olmuş valla menüde süper ...

Her şey çok güzel ellerine sağlık becerikli arkadaşım,çökertme kebabını denicem inşallah zaten diğerlerini de yapamam.yok ben de o yetenek.

canım benim çok teşekkürler kebabı denemeni bende çok istiyorum beğenmemen mümkün değil malzemelerden tadını tahmin edersin zaten çok güzel oluyor

canımcım ellerine sağlık harika ötesi görünüyor herşeyy..
maşallah subhanallahhh maharetli hatunum benimm.. kusursuz lezzetler ortaya cıkarmışsın..
ellerine emegine sağlık kuşummmmm

canımcım ellerine sağlık harika ötesi görünüyor herşeyy..
maşallah subhanallahhh maharetli hatunum benimm.. kusursuz lezzetler ortaya cıkarmışsın..
ellerine emegine sağlık kuşummmmm

saol jüliiiii bebekim
bi de ikram edebilseydim çok mesud olcaktım

mesajların arasından ben mesajını kaçırmışım ya
tesadüfen gördüm...
her cümlende övgüler var hangi birine teşekkür edeyim bilemedim çok saol canım eksik olma beğenmene sevindim

içlerinden çökertmeyimi seçtin sadece diğerlerinide yapsana tızıımmmm
saol canım beğenine layık olmak için elimden geleni yapıyorum

teşekkürler kuzum
tattırmak isterdim fena halde:13:
tadarız cnm inşallah bi gün o da olur belki

Çok lezzetli sunumlar , çok şık bir masa.

Ellerine emeğine sağlık , başarılar...

ohh maaayyyy gaattttt çok fena benzetme olmuş
ben minnak kızını alırdım daha da bırakmazdım yemek işi sana kalırdı bi kere

ah benim o cadı ama dünya tatlısı küçük tomam posamı çıkardı yine... ramazan girdi gireli gece uykumuz hiç yok.. genelde uyumuyo eğer 12 gibi yorgun düşüp uyuduysa bile bu seferde davulun sesine uyanıp sabah 8de 9 da uyuyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…