Yöresel Tarif Egunal'ın Ramazan Sofrası...Çökertme Kebabı,Su Böreği,Ev Baklavası...

Yöresel Yemekler
kuru fasulye

havuçlu pirinç pilavı

cacık

tel şehriye çorbası

çikolatalı puding

senin menünde ne vardı güldencim

havuçlu pilaavvvvv çok seviyorum malum yarışma pilavım aynı zamanda:13:

yüksük çorbasını (ne kadar çok yaptıysam artık 3 akşamdır onu yiyoruz)
şehriyeli pilav
fırında sebzeli tavuk
ezme her daim vardır iki günde bir yaparım
salata
baklava+kadayıf+dondurma

çooook teşekkür ediyorum
resimleri koydum tarifleri verim inşallah bulaşır bakarken
tatlım deneme yapa yapa öğreniyorsun yani becerirsin sende..

:

yarışmaya katılan tüm arkadaşları takip ediyorum gerçekten hepiniz emek veriyorsunuz
evet her yemeği yapabiliyorum ama çok iyi bir aşçıda değilim
takrar başarılar yarışmada

havuçlu pilavı ilk kez denedim ve çok sevdim

yarışmaya katılan tüm arkadaşları takip ediyorum gerçekten hepiniz emek veriyorsunuz
evet her yemeği yapabiliyorum ama çok iyi bir aşçıda değilim
takrar başarılar yarışmada

evet canım emeksiz yemek olmuyor hele oruçsan ve davet veriyorsan cidden emek harcıyorsun...
tüm katılan arkadaşlar ayrı ayrı iyi iş çıkardılar kolay değil hem davet ver hem yarışma için fotoğrafla...

havuçlu pilavı ilk kez denedim ve çok sevdim

hafiften rengi sararıyo havucun etkisiyle o rengi çok seviyorum ben aynı zamanda havuçcu biriyim çok seviyorum pilavda ayrı güzel oluyor...yalnız şu hazır garnitürlerdeki havuçları sevmiyorum ben...

hafiften rengi sararıyo havucun etkisiyle o rengi çok seviyorum ben aynı zamanda havuçcu biriyim çok seviyorum pilavda ayrı güzel oluyor...yalnız şu hazır garnitürlerdeki havuçları sevmiyorum ben...

havucu bende çok seviyorum salatada yoğurtlusunu yaparım sabah kahvaltılarında yumurtalısını yapıyorum hatta resminide paylaşmıştım bi ara veeeeee elimde kıtır kıtır yemeyede daha çok bayılırım

pilavda da senden esinlendim doğrusu ve iyiki yapmışım

mesajların arasından ben mesajını kaçırmışım ya
tesadüfen gördüm...
her cümlende övgüler var hangi birine teşekkür edeyim bilemedim çok saol canım eksik olma beğenmene sevindim
övgü değil herbiriisi gerçek hayatım...bu akşam kociş de yok ofra bile kurmadım şimdi omasada olsam..bugün bana obez diyen doktora inat ne yerdim amaa:90::90:
Akasyamm nolacak senin bu asi tomanla gecelerin kadını halleriniz artık aklını başına alsın asi prensesin...mahvetti annesini zillii..

gene yarışmalık masa düzenlemişsinn..şekerimm benim vede hiç bişey yok...zaten doktor da taktı kiloma halbuki ben ne çektim o kilolar verene kadar acilen tekrar diyete girmeliyim ramzan bitimiiama ben diyet sevmiim yemek istiimm::125::125

aynen canım bende her şeklini seviyorum havucun bazen yerken önceki hayatımda tavşanmıydım diye düşünüyorum

doktora diğer topikte saygılarımı ilettim...
bir kadına obezsin denirmi arkadaş...
verdiğin kiloları almadın dimi geri
dün akşamki iftar davetinden sonra bu akşam geçiştirmişsin işte dinlenmişsindirde iyi olmuş

ben özellikle misafirim varsa çok emek veririm ve özenirim gerçekten
yarışma sayesinde çok çok tarifte öğrendik hepinizin eline sağlık

aynen canım bende her şeklini seviyorum havucun bazen yerken önceki hayatımda tavşanmıydım diye düşünüyorumEki Görüntüle 770734

yok almadım biz de verilen kilo geri alınmiii...inşaallah da almadan vermeye devam edicem...gçiştirdim yaa oruç olmayıncaa yiyemiyorum ne iftarda ne de sahurda geçiştirip duruyorumm doktor da gencecik inceck bir bayan...
hiç bana pas vermiyosun şekerim ayran içip ayrımı düştük

olur mu canım sen görülmeyecek hatun musun.. net gitti geldi... kalkıp oturuyorum pc başında..bi varsın bir yoksunn...gittin sandımm sayfa yenilenmyincee..nasılsın canımm

evet görülmeyecek hatun değilim bende obezim heralde sanırsam galiba

hiç iyi değilim sular kesik sabahtan beri çıldırmaya az kaldı yani

demek sizde verilen kilolar geri alınmiiiiii
daktırı erkek sandımdı ben niye öyle düşündüysem bir kadın ancak diğer bir kadını böyle acıtabilir kıskanmış seni ayol 7 kilo verdiğini demişsen Türk filmlerinde küçük düşürülmüş insanlar hırs yapıp büyük değişim içine girerler ve sonunda o insanın karşısına farklı çıkarlarya sende öyle yap ver kiloları çık daktırın karşısına işte o hor gördüğün hatun benim bir zamanlar obez dediğin kırdığın hatun dimdik karşında nolduuuuu yavrımmmm deamma yazdım sahur sahur

semuşum valla bende bilmiyom sonumuz ne olacak.. el deliye ben akıllıya hasret şuan saat gece 3:30 pas vermiyom sıkılsın die sürecekle hızlı hızlı gelip bcaklarıma çarpıyo sonrada kaçıyo yüzüme bakıp gülüyo :) bende gülüp tepki verecemki iyice kuduracak.. birazdanda bağırmaya başlar ilgilenmiom diye tam bi cadı anlayacağın...

bu saatte enerjik minnak yerim ben onuuuuuuu sıpa...
demek yüz vermiyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…