Yöresel Tarif Egunal'ın Ramazan Sofrası...Çökertme Kebabı,Su Böreği,Ev Baklavası...

Yöresel Yemekler
Aman Allahim, ne marifetli bayanlar var. Baktikca bakasim geliyor. O neydi oyle kiz? 5 yildizli restorant gibi, offf acayip canim cekti hepsinden. Super otesi birsey bu. Masallah, Allahim sana guc kuvvet versin. Kiprit patatesleri nasil yapildigini ogrendim sonunda, rendeyleymis :) Super menu, tuttum bunu. Masa harika, ayyy orda olmak vardi simdi, hangisine saldiracagimi bilemezdim. Dur agzimin suyunu sileyim :) :2:

waaauuvvvvv diyorum başka da bişe demiyom..
muhteşem görünüyor hepsi..
eminim lezzetleri de öyledir..ciskek bunu göstermişti..
muhteşem bi lezzetti.. bizzat denemiştim..
tebrikler..:KK9::KK9::KK9::KK9:
ilk fırsatta deniyciim çökertme kebabını:KK56::KK56::KK56:

içlerinden çökertmeyimi seçtin sadece diğerlerinide yapsana tızıımmmm:KK9::KK9::KK9::KK9:
saol canım beğenine layık olmak için elimden geleni yapıyorum:KK42:

canımmmm herşey ayrı ayrı çok güzelllllll bayıldım hepsine. ellerine sağlık..Eki Görüntüle 769914 Eki Görüntüle 769914 Eki Görüntüle 769914

teşekkürler kuzum:KK16::KK16::KK16:
tattırmak isterdim fena halde:13:

evet sanırım olacaktık:KK1:
neyse katılıcam zaten, yarın artık hıc bısey tutamaz benı, giriyorum mutfaga :KK4:
deli gibi hazırlayıp cekıcem resımlerı :KK52:
yarın arkadaslarımı çağırdım :) akrabalardan daha möğümmm bir davet :KK53::KK9:

oooo katılıyorsun demek merakla bekliyor olcam menünü acaba piştimi olcaz:KK9::KK9::KK9:
mühim bir davetin menüsüde ona göre olur bak merak ettim şimcik kolay gelsin canımcım:nazar:

Aman Allahim, ne marifetli bayanlar var. Baktikca bakasim geliyor. O neydi oyle kiz? 5 yildizli restorant gibi, offf acayip canim cekti hepsinden. Super otesi birsey bu. Masallah, Allahim sana guc kuvvet versin. Kiprit patatesleri nasil yapildigini ogrendim sonunda, rendeyleymis :) Super menu, tuttum bunu. Masa harika, ayyy orda olmak vardi simdi, hangisine saldiracagimi bilemezdim. Dur agzimin suyunu sileyim :) :2:

Aman Allahım bu ne güzel bir yorum :KK9::KK9::KK9:
saol tatlım bu kadar güzel söze şımarasım geldi ama :KK76::KK76::KK76:
kibrit patatesleri ince ince kesmeni tavsiye ederim rendelendiğinde ne kadar suyunu alsanda yapışma riski çok oluyor...

Her şey çok güzel ellerine sağlık becerikli arkadaşım,çökertme kebabını denicem inşallah zaten diğerlerini de yapamam.yok ben de o yetenek.😋

Her şey çok güzel ellerine sağlık becerikli arkadaşım,çökertme kebabını denicem inşallah zaten diğerlerini de yapamam.yok ben de o yetenek.

canım benim çok teşekkürler kebabı denemeni bende çok istiyorum beğenmemen mümkün değil malzemelerden tadını tahmin edersin zaten çok güzel oluyor:KK16::KK16::KK16:

canımcım ellerine sağlık harika ötesi görünüyor herşeyy..
maşallah subhanallahhh maharetli hatunum benimm.. kusursuz lezzetler ortaya cıkarmışsın..
ellerine emegine sağlık kuşummmmm:KK54::KK54::KK54:

canımcım ellerine sağlık harika ötesi görünüyor herşeyy..
maşallah subhanallahhh maharetli hatunum benimm.. kusursuz lezzetler ortaya cıkarmışsın..
ellerine emegine sağlık kuşummmmm:KK54::KK54::KK54:

saol jüliiiii bebekim:KK16::KK16::KK16:
bi de ikram edebilseydim çok mesud olcaktım :KK19:

Egunalimmm bebişimm yine mükemmeliyetçi kişiliğini ortaya çıkaran şahane bir menü muhteşem bir sofra kurmuşsun ..diyecek söz anlatacak cümle bulamıyorumm ilk gördüğümde:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:kaldımm..böreklee uuzn uzun bakıştık baklavaylaa randvulaştık:KK56::KK56::KK56: çökertmeylee kendimden geçmişimm...ezmenin sunumuna bittim:KK53::KK53::KK56::KK56::KK56:...pilavın bile bir asaleti var arkadaşım...
Ramazan sofrası dediğin böyle olur zatenn....memleketimde dört kız kardeş kurduğumuz bayram sofralarını hatırlattı bana..ellerine kollarına emeğine sağlık..:KK9::KK9::KK9::KK9::KK19::KK19::KK19::KK19::KK48::KK48::nazar::nazar::nazar::nazar:

mesajların arasından ben mesajını kaçırmışım ya:KK53::KK53::KK53::KK53:
tesadüfen gördüm...
her cümlende övgüler var hangi birine teşekkür edeyim bilemedim çok saol canım eksik olma beğenmene sevindim:KK16::KK16::KK16:

Çok lezzetli sunumlar , çok şık bir masa.

Ellerine emeğine sağlık , başarılar...

ohh maaayyyy gaattttt çok fena benzetme olmuş:KK9::KK9::KK9:
ben minnak kızını alırdım daha da bırakmazdım yemek işi sana kalırdı bi kere:KK9::KK9::KK9:

ah benim o cadı ama dünya tatlısı küçük tomam posamı çıkardı yine... ramazan girdi gireli gece uykumuz hiç yok.. genelde uyumuyo eğer 12 gibi yorgun düşüp uyuduysa bile bu seferde davulun sesine uyanıp sabah 8de 9 da uyuyo..

X