Yöresel Tarif Egunal'ın Ramazan Sofrası...Çökertme Kebabı,Su Böreği,Ev Baklavası...

Yöresel Yemekler
güldenim bitanem menün yemeklerin sunumun masan harikulade bayıldıım bende en kısa zamanda baklavanı deniyeceğim mikemmel görünüyo yarışmada başarılar dilerim . bende doğum günü hazırlıkları yapıyom bi hevesle :) hayırlısı ( ha bu arada seni çok seviyorum canımmm

aslında bende baklavayı denemek isterdim ama birinin benim yerime yufkaları açması lazım :)

ben vermesemde o almayı biliyo güldenim :) nağmelere başladı bile dibime kadar girip kollarını kaldırıyo al beni diye

oyyy kıyamammmm kollarını açıyo al beni diyo demek melek o annesi melek toma

aslında bende baklavayı denemek isterdim ama birinin benim yerime yufkaları açması lazım :)

yufkaları ben açarım şekerim sen aralarına cevizi serpiştirirsin ne de olsa önemli olan ceviz aynı oranda serpmek çok mühim delüüüü güldür beni

Son düzenleme:

canıımmm bende seni çok seviyorum biliyosun paşanın hepi bört deyine az kaldı merakla bekliyorum
tariflerimi denemeni bende çok istiyorum ve çoooook teşekkür ediyorum güzel yorumun için...

Ah o su böreği beni benden aldı
İçine tuzsuz beyaz peynir mi koydun ?
Böreklik lor kullansak olur mu ki ?

Ellerine sağlık
Yarışmada başarılar

Ah o su böreği beni benden aldı
İçine tuzsuz beyaz peynir mi koydun ?
Böreklik lor kullansak olur mu ki ?

Ellerine sağlık
Yarışmada başarılar

teşekkür ederim sedulu cum
normal yağsız ama tuzlu beyaz peynir koydum erimemesi lazım içinde...
erimeyen her türlü peynir olur bence:13:
kare borcam kullandım ama bi de küçük tepsi yaptım aynı ölçüyle sen yaparken daha büyük tepsi tercih et..

Son düzenleme:

Tamam canım çok teşekkür ederim açıkla için

Canım arkadaşım sen neler yapıyorsun yaaaa neler yapıyorsun böyleeeeeeeeeeeeeee, yavrum sen git canım en iyi restoranlarda baş şef felan ol bu böyle olmaz, bugün en güzel yerde bir otelde baş şef 15 bişn tlden aşağa maaş almıyor harcama kendini buralarda anacım sen..hani DİBİM DÜŞTÜ desem abartmamış olurum. Ellerine kollarına yaparken sevgi serptiğin yüreğine sağlık gönlü güzel arkadaşımmm...Şu yemeklere bak ya... teyyyyyyyyyyy
şampiyon belli ikinci kşm acebaa

ayyy bu nasıl bi yorum böyleeeee çok fena şımardım ne desem bilemedim
kendi çapımızda takılıyoruz şekerim seri üretime geçecek kapasite nerde bendeee
son zamanlarda etrafımdan da duyuyorum artık üretime geç diye şaka maka ciddiye alcam bigün...
çok teşekkür ediyorum kardeşim güzel yorumun için...

anacım ben şaka yapmıyorum cidden bu işi bi an önce ciddiye al bir sertifikaya bakar git kursuna bilgini tescille sonra kendi yerini aç ya ne biliyim cidden sunumların bir harika. Lezzetleri için yorum yapmıyorum böylesine özen itina ve mükemmel yemeklerin lezzetleri eminin görünütüsün iki katı güzeldir. Sen tablo yapmışsın yemek değil.. Ben seni şimdiden tebrik ediyorum canı gönülden.. Bu arada cumanin gelişi perşembeden belli olurmuş derler.. ben senin o güzel çilekli cheescake inden sonra ortalığa duman attıracağını biliyordum ama ne yalan bu kadarınıda beklemiyordum...

canım gerçekten çok ama çok teşekkür ediyorum vallahi çok mutlu oldum
bir yer açmak üretime geçmek şu aşamada uzak bir düşünce bana özel hayatımdaki gidişat gereği ona sıra gelmez yani..
kimbilir ilerleyen zamanlarda olabilir belki...
tekrar teşekkür ediyorum yüreği güzelim benim

Ben geldim kocayı gönderdim mutfağa daldımmEki Görüntüle 771054
....güldeen sonunda cheescake ini yapıcam bugün inşaallah..ama vişne soslu olacak..çilek zamanı geçeli çok oldu maalesef
bakalım nasıl olacak çok erak ediyorum tdını şimdiden

bende merakla bekliyorum cheesecake ni ..
sos kısmı isteğe bağlı sonuçta mevsimi diye ben çilekli yapmıştım...

bende gideyimde bari fırına patateslen tavuğumu vereyim yoksa aç kalıcaz bu akşam

menünü saysana...

menüyü istemişsin gülüm hemen sayıyorum..
buzz gibi soğuk çorba.. iki gündür içiyoz bayıla bayıla..
fırında tavuk patates..yanıan da eşim insanı salata yapar
tatlımız yok malesef..sanırım ben birazda makarna yapıciim. sossuz tereyğlı(eşim sossuz pek sevmiyi de o sebepten sossuz yapıciimm )

intikam menüsü olmuş biraz
eş sevmiyo diye sossuz makarna var demek
ohhh canına değsin nasıl istiyosan öyle yap şekerim
bende de dünden kalma fırın tavuk var ama sebzeli olanından...
salata zaten var tatlı hazır bişiler alır gelirken eşim annemle gelcekler mutlaka bişiler alır..
çorba,köfte,patates kızartması var..
Rabbim olmayanlarada versin..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…